Iepazīsti Daugavpils novadu (Berķenele-Svente)

RAIŅA MĀJA BERĶENELĒ

“Ceļojums Saules zemē” – ekskursija pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem pa Raiņa bērnības vietām, iepazīšanās ar Berķeneles pusmuižu un tuvāko apkārtni.
Interaktīva ekskursija “Saules taka”.

SVENTES MUIŽA UN MILITĀRĀS TEHNIKAS MUZEJS

SVENTES MUIŽA ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca. Tā atrodas prom no pilsētas steigas – gleznainajā Daugavpils novadā. Restaurētās grāfa Mihaila Kazimira Plātera-Zīberga muižas atmosfēra ir papildināta ar mūsdienīgām ērtībām, tā ir lieliska vieta atvaļinājumam, romantiskām brīvdienām, darba komandējumiem vai svinīgiem pasākumiem.

MILITĀRAIS MUZEJS atrodas līdzās viesu mājai “Sventes muiža”. Te aplūkojams smagais tanks IS-2 – “Josifs Stalins”, vidējais tanks T-34, bruņu desantizlūkmašīna BRDM – 2, BRDM -1, “Villis” – Jeep Willys un GAZ – 67.

EGĻUKALNA SKATU TORNIS. Ainaviskā vietā dabas parkā “Svente” atrodas Egļukalns. 2004. gadā šeit uzbūvēts skatu tornis, no kura paveras skats uz  Daugavpils pilsētu un plašu apkārtējo teritoriju. Apkārtējo pauguraino ainavu rudenī izceļ lielais kļavu daudzums meža mozaīkā.

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA”

Rīgas iela 2, Daugavpils

e-pasts: taka@dnd.lv