Iepazīsti Daugavpils novadu (Špoģi – Višķi – Višķu amatnieku ciems – Višķu baznīca – Senlietu kolekcija – Virognas atpūtas bāze)

VIŠĶU AMATNIEKU CIEMĀ  strādā keramiķis Valdis Grebežs, kas ir vienīgais keramiķis Latvijā, kurš nodarbojas ar savdabīgo sīkplastikas tehniku. Višķu amatnieku ciems piedāvā plašu amatnieku un rokdarbnieču izstrādājumu klāstu, kas var noderēt kā lieliskas dāvanas un suvenīri.

Klūgu pīšanas studija „Pūpoli” piedāvā gan pavērot amatnieku darbu, gan pašam piedalīties klūgu izstrādājumu veidošanā.

VIŠĶU BAZNĪCA UN VIŠĶU TEHNIKUMA PARKS. Pastaiga pa parku un stāsts par vecās Mola muižas saimniekiem, kā arī iespēja aplūkot apkārtnes laukus un ezerus no baznīcas skatu laukuma.

Gida pavadībā tiek piedāvāta ekskursija pa Višķu pagastu.

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA”

Rīgas iela 2, Daugavpils

e-pasts: taka@dnd.lv