Vaboles un Nīcgales pagasta pārvaldes saņēma apbalvojumu un pateicību par atbalstu Zemessardzei

2019. gada 17. janvārī aizsardzības nozares vadība apbalvoja Zemessardzes atbalstītājus – Latvijas darba devējus: uzņēmumus, biedrības, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvjus. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalījās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Zemessardzes bataljonu pārstāvji un Latvijas darba devēji.

Apbalvojumi tika pasniegti 11 nominācijās un vienu no tām  “Aktīvākā Zemessardzes atbalstītāja – pašvaldība” kopā ar Iecavas novada un Madonas novada pašvaldībām  saņēma Daugavpils novada Vaboles pagasta pārvalde,  kā pateicību par atbalstu un ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā.

Savukārt Nīcgales pagasta pārvalde bija to 55 uzņēmumu, pašvaldību un izglītības iestāžu skaitā, kam aizsardzības nozares vadība pasniedza pateicības rakstus  par  atbalstu Zemessardzei.

Latvijas uzņēmumi un iestādes apbalvošanai izvēlētas, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī Zemessardzes bataljonu komandieru ieteikumus

Plašāka informācija LR Aizsardzības ministrijas mājas lapā. 

Pasākuma fotogalerija