Vaboles vidusskolā darbu uzsāka sporta skolas volejbola treniņu grupa

5. februārī Vaboles vidusskolā notika pirmais treniņš jaunizveidotajai volejbola grupai. Volejbola grupa tika izveidota pēc Daugavpils novada sporta nodaļas un sporta skolas iniciatīvas. Pagājušā gada beigās novada deputāti atbalstīja priekšlikumu līdz programmas akreditācijai piešķirt līdzekļus treneru apmaksai un sākuma inventāra iegādei.

Par nodaļas treneri tika uzaicināts Daugavpils Universitātes sporta un sociālo zinību programmas students Lauris Keišs, kurš ikdienā spēlē arī Credit24 meistarlīgā Daugavpils Universitātes komandā, bet tā kā Laurim vēl nav pieredzes trenera darbā, tad pirmajā laikā viņam palīgā brauc arī pieredzējis Daugavpils pilsētas sporta spēļu skolas treneris Andris Adamovičs.

Uz pirmo treniņu bija atnākuši 14 jaunāko klašu skolēni, bet gribētāju nodarboties ar volejbolu ir daudz vairāk, vienkārši sakrita, ka tanī dienā daļa Vaboles vidusskolas skolēnu brauca uz baseinu. Bērni pēc treniņa jutās noguruši, bet apņēmīgi turpināt nodarbības.

 Ļoti ceram, ka volejbols iedzīvosies Daugavpils novada sporta skolā un Daugavpils novadā!

Aicinu arī citu pagastu bērnus pieteikties gan volejbola gan vieglatlētikas, boksa un brīvās cīņas treniņu grupās, kuras izvietotas novada teritorijā. Informāciju par tām varat atrast sporta skolas sadaļā Daugavpils novada mājas lapā.

Informāciju sagatavojis:
Daugavpils novada
Sorta skolas direktors
Jānis Skrinda