Vakance jaunatnes lietu speciālista amatam darbam Naujenes pagasta pārvaldē

Daugavpils novada Naujenes pagasta pārvalde aicina pieteikties aktīvu, aizrautīgu un radošu pretendentu Jaunatnes lietu speciālista amatam darbam Naujenes pagasta pārvaldē

Amata pienākumi:

–  Plānot, veikt un koordinēt darbu ar Naujenes pagasta jaunatni;

–  Organizēt informatīvus, izglītojošus un saliedējošus pasākumus u.c. aktivitātes;

–  Atbalstīt jauniešu iniciatīvas, motivēt iesaistīties pagasta un novada sabiedriskās dzīves aktivitātēs, veicināt jauniešu brīvprātīgo darbu;

–  Koordinēt un īstenot ar jaunatnes lietām saistītus projektus;

–  Koordinēt pagasta jauniešu nevalstisko organizāciju darbību.

Prasības pretendentiem:

–  2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība (var būt pēdējā kursa students/te);

–  Vēlama iepriekšēja darba pieredze darbā ar jaunatni, projektu izstrādāšanā un vadīšanā;

–  Vēlams sertifikāts jaunatnes lietu speciālista pamatprogrammā;

–  Labas komunikācijas prasmes, spēja organizēt darbu ar jaunatni;

–  Latviešu valodas zināšanas C līmeņa 1.pakāpe, krievu un angļu valodas zināšanas (projektu veiksmīgai īstenošanai un sadarbības nodrošināšanai);

–  Izcilas datora lietošanas prasmes;

–  Augsta atbildības sajūta, mērķtiecība, precizitāte, spēja uzņemties iniciatīvu un strādāt komandā.

Darba vieta:

Naujenes pagasta pārvalde, Skolas iela 15, Naujene, Naujenes pagasts, Daugavpils novads.

Darba laiks:

Darba līgums uz nenoteiktu laiku ar pilnu darba laiku 40 stundas nedēļā.

Darba specifika saistīta ar darbu vakaros un brīvdienās.

Motivācijas vēstuli un CV sūtīt līdz 2019.gada 18.janvārim Naujenes pagasta pārvaldei, Skolas iela 15, Naujene, Daugavpils novads, LV – 5462, fakss 6 5476857 vai uz e – pastu parvalde@naujene.lv.

Tālrunis uzziņām- 6 5476850

Pretendentu piemērotību novērtēs Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Miglāne.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju līdz 2019.gada 22.janvārim.
Pretendentiem, kurus pārvalde aicinās tikties klātienē nepieciešams sagatavot redzējumu par darbiem, kas pagastā būtu darāmi jaunatnes aktivizēšanai.