Vakance Kalupes pagasta pārvaldes komunālā dienesta vadītāja amatam

Kalupes pagasta pārvalde (reģ.nr.90000030396) izsludina  pieteikšanos uz vakanci pagasta pārvaldes komunālā dienesta vadītāja amatam (amata kods pēc profesiju klasifikatora – 1219 03) uz nenoteiktu laiku.

Prasības kandidātiem

–augstākā vai vidēja speciālā izglītība; priekšroka – speciālistiem ar darba pieredzi komunāldienesta/struktūrvienības/uzņēmuma, kas sniedz komunālos pakalpojumus;

– spēja organizēt un nodrošināt komunālo pakalpojumu sniegšanu klientiem, kuri izmanto centralizēto ūdensapgādi, notekūdeņu savākšanu un siltumapgādi;

– spēja nodrošināt pašvaldībai piederošo sistēmu efektīvu darbību;

– komunikabilitāte, atbildība, spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, veidot sadarbību ar pagasta iedzīvotājiem un iestādēm;

– augsta atbildības sajūta uzticētiem darba pienākumiem;

– labas iemaņas darbā ar Microsoft Office programmām;

– B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pieteikuma dokumenti

– Iesniegums un motivācijas vēstule

– CV

– Izglītības dokumentu kopijas

– Valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopija, atbilstoši nepieciešamajam valsts valodas prasmes līmenim un pakāpei – C līmeņa 1.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmās latviešu valodā);

– Papildus var iesniegt apmācību (kursu) apguves apliecinošu dokumentu kopijas un rekomendācijas vēstules.

Mēs piedāvājam:

– interesantu un dinamisku darbu draudzīgā kolektīvā;

– iespējas profesionālai izaugsmei, stabilu atalgojumu (685 EUR) un sociālās garantijas.

Pieteikumus sūtīt pa pastu vai elektroniski parvalde@kalupe.lv, vai iesniegt personīgi Kalupes pagasta pārvaldē līdz 2019.gada 25.martam, Ezeru ielā 6, Kalupe, Kalupes pagasts, Daugavpils novads,  LV-5440.

Ar kandidātiem sazināsimies telefoniski un uzaicināsim uz darba interviju, ar katru kandidātu vienojoties par konkrēto datumu un laiku.

Tālrunis uzziņām 65407490

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī  atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem  aktiem nodarbinātības jomā. Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām  Daugavpils novada pašvaldībā:  personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils novada pašvaldība, juridiskā adrese Rīgas iela 2, Daugavpils, LV-5401, tālr. Nr. 65422238; datu apstrādes juridiskais pamats- Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta b)apakšpunkts un c)apakšpunkts, 9.panta 2.punkta b)apakšpunkts un Darba likums.