Vakance klientu apkalpošanas speciālistam Vecsalienas pagasta pārvaldē

Daugavpils novada pašvaldības Salienas pagasta pārvalde (reģ.Nr.90000073535)
izsludina pieteikšanos uz amatu:
“Klientu apkalpošanas speciālists ” (ar lietveža un kasiera pienākumiem)
(profesijas kods 4222 07) uz nenoteiktu laiku

Amata pienākumi:

• Klientu apkalpošanas speciālists ir atbildīgs par pareizu un precīzu lietvedības dokumentācijas vešanu pagasta pārvaldē.
  • Nodrošināt operatīvus vadītāja sakarus ar attiecīgajām iestādēm, ar klientiem, ar amatpersonām un fiziskām personām.
  • Nodrošināt kārtību savās darba telpās.
  • Lietvedības dokumentu izstrāde, noformēšana, darbs ar lietvedības dokumentiem, prasību atbilstoši valsts tiesību normatīvajiem dokumentiem pārzināšana.
  • Pagasta pārvaldes vadītāja apmeklētāju pieņemšana un tās organizācija.
  • Iesniegumu pieņemšana no fiziskajām un juridiskajām personām, e-dokumentu un e-pasta vēstuļu saņemšana un nodošana pārvaldes vadītājam.
  • Daugavpils novada domes un Salienas pagasta pārvaldes lēmumu izsniegšana vai izsūtīšana ieinteresētajām personām.
  • Naudas līdzekļu pieņemšana no klientiem, pēc kases ieņēmuma ordera.
  • Pierobežas iedzīvotāju ielūgumu noformēšana, sarakstu sastādīšana Latvijas-Baltkrievijas robežas atvieglotai šķērsošanai, izziņu izsniegšana.
  • Informācijas ievadīšana un atjaunošana Salienas pagasta pārvaldes interneta vietnē saliena.lv.

Prasības pretendentiem:

• Augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students);
  • Vismaz 2 gadu praktiska darba pieredze klientu apkalpošanas jomā (tiks uzskatīta par prioritāti);
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Valsts valodas prasmes līmenis C līmeņa 1.pakāpe vai izglītība valsts valodā;
  • Labas iemaņas darbam ar datoru (MS Office);
  • Augsta atbildības sajūta, mērķtiecība, precizitāte, spēja uzņemties iniciatīvu un strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

• Interesantu, radošu un dinamisku darbu;
  • Personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu;
  • Labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu;
  • Stabilu atalgojumu pirms nodokļu nomaksas no 719,00 EUR
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku ar pilnu darba laiku 40 stundas nedēļā;
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi.

Pieteikuma dokumenti

• Pieteikuma vēstule;
  • CV;
  • Izglītības dokumentu kopijas;
  • Valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopija, atbilstoši nepieciešamajam valsts valodas prasmes līmenim un pakāpei – C līmeņa 1.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmās latviešu valodā);
  • Papildus var iesniegt apmācību (kursu) apguves apliecinošu dokumentu kopijas un rekomendācijas vēstules.

Pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu parvalde@saliena.lv vai iesniegt personīgi Salienas pagasta pārvaldei: Centrāles iela 24, Saliena, Salienas pagasts, Daugavpils novads līdz 2020.gada 3.februārim (ieskaitot). Tālrunis uzziņām: 65475248.

Sazināsimies telefoniski ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju līdz 2020.gada 04.februārim.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils novada Salienas pagasta pārvalde, juridiskā adrese: Centrāles iela 24, Saliena, Salienas pagasts, Daugavpils novads, LV – 5469.