Valdība piešķir Daugavpils novadam 317 371 eiro plūdu radīto zaudējumu novēršanai

Valdība 2017. gada 10. oktobra Ministru kabineta (MK) sēdē piešķīra  2 919 399 eiro pašvaldībām, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar augusta lietavās un plūdos radīto zaudējumu novēršanu.  No valsts budžeta programmas „Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” paredzētos līdzekļus plānots piešķirt 22 pašvaldībām. No tiem 317 371 eiro piešķirti Daugavpils novada pašvaldībai. Tie jāizlieto 2017. gada  augusta lietavās un plūdos radīto zaudējumu novēršanai pašvaldību īpašumā vai valdījumā esošajiem infrastruktūras objektiem.

Finanšu līdzekļus plānots piešķirt Aglonas novada, Alūksnes novada, Baltinavas novada, Balvu novada, Ciblas novada, Dagdas novada, Daugavpils novada, Ilūkstes novada, Jēkabpils novada, Kārsavas novada, Krāslavas novada, Krustpils novada, Līvānu novada, Ludzas novada, Preiļu novada, Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes novada, Riebiņu novada, Rugāju novada, Vārkavas novada, Viļakas novada un Viļānu novada pašvaldībai.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotie MK noteikumi:  tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40438207&mode=mk&date=2017-10-10