Valsts autoceļu remontdarbi Daugavpils novadā

Par valsts budžeta finansējumu

Uz šī paša autoceļa seguma atjaunošanas darbi plānoti no Červonkas līdz Voveriem (33,9.–36. km).

Turpināsies darbi arī uz reģionālā autoceļa Daugavpils–Skrudaliena–Baltkrievijas robeža (Silene) (P68) posmā no krustojuma ar Dau­gavpils apvedceļu (Tabore–Laucese, P66) līdz Silenei (7,84.–20,98. km). Tur paredzēta seguma profila labošana, iesēdumu izlīdzināšana un as­falta virskārtas ieklāšana. Darbus par 1,98 milj. eiro veic SIA Binders.

Latgalē darbi plānoti uz vairākiem tiltiem. Darbi paredz gan tiltu pārbūvi, gan atjaunošanu un konstruktīvo elementu atjaunošanu, gan arī jaunas caurtekas būvniecību pār Šaltupi uz au­toceļa Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (A6). Būvdarbus plānots uzsākt pavasarī, bet satiksmi organizēt ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu pa esošo tiltu.

ES finansējums

Šogad tiks pabeigti segas pārbūves darbi uz autoceļa Daugavpils–Skrudaliena–Baltkrievijas robeža (Silene) (P68) posmā no Katineļiem līdz Smiļģīnas ezeram (21,00.–27,10. km). Projek­ta ietvaros vecais asfalts tiks reciklēts, izbūvēts jaunu šķembu pamats un ieklātas trīs asfalta kārtas. Apmēram vienu kilometru garā posmā pārbūvēs arī drenējošo slāni. Būvdarbus veic SIA Binders par līgumcenu 4,23 miljoni eiro (ar PVN). ERAF finansējums veido 85% no kopējās summas.

Satiksmes drošības projekts

A6 ceļa (Rīga – Daugavpils – Krāslava – Baltkrievijas robeža) 241,9 km (Naujenē) uzlabos gājēju infrastruktūru


Latgales plānošanas reģionā šajā būvdarbu sezonā darbi notiks uz sešiem tiltiem, kuri tiks pārbūvēti vai atjaunoti. Visā valstī būvdarbi šogad iecerēti uz vairāk nekā 1100 km valsts galveno, reģionālo un vietējo autoceļu un 26 tiltiem.

Vairāk informācijas par ceļu remontiem lasiet LVC mājaslapā.