Valsts svētku pasākumi Augšdaugavas novadā

BEBRENES PAGASTS

18. novembrī gaismas instalācija “Caur zemi un ūdeņiem uz brīvību” pie Bebrenes muižas dīķa;

Līdz 18.. novembrim Bebrenes Dzirnavas atmirdz Latvijas karoga krāsās;

No 10. novembra “Ir tikai viena Latvija un citas nav nekur.. “ 18. novembris – LR Proklamēšanas diena Bebrenes pagasta bibliotēkas facebook vietnē.

BIĶERNIEKU PAGASTS

18. novembrī “Uzdāvini svētku siltumu Latvijai” (sveces iedegšana) bērzu parkā pie Biķernieku KN;

Visu novembri fotoizstāde “Par godu Latvijai” Biķernieku pagasta pārvaldes Facebook vietnē;

15.-30. novembrī fotoizstāde “Mana dzimtene rudens noskaņā” Biķernieku pagasta pārvaldes facebook lapā;

18.-30. Novembrī bērnu zīmējumu izstāde “Es esmu Latvija”Biķernieku pagasta pārvaldes facebook lapā.

28. novembrī Adventes 1.sveces iededzināšana, Bērzu parks pie Biķernieku KN.

DEMENES PAGASTS

18. novembrī plkst. 16:00-19:00 akcija ”Gaisma manai Latvijai” (katrs iedzīvotājs varēs iedegt sveces Latvijas kontūrā) kaukumā pie Demenes KN.

DUBNAS PAGASTS

16. novembrī latvju zīmju uzstādīšana par godu LR proklamēšanas 103.gadadienai, Dubnas pagasta centrs.

DVIETES PAGASTS

Visu novembris Brīvo mākslinieku asociācijas Daugavpils biedrības “Latgales Vienotība” biedru darbu izstāde Dvietes muižā;

1.-14. novembrī fotokonkurss “Mana dzimtā vieta- Latvija” Dvietes KN;

16.-30. novembrī izstāde ”Mana dzimtā vieta-Latvija!” Dvietes KN.

Izstāde “Latvija – es kā mūziku dzirdu vārdu šo, Tēvzeme – es kā mājvietu uztveru vārdu šo, Brīvība – tā ir jāsargā no ienaidnieka” Latvijai – dzimšanas diena! Dvietes pagasta bibliotēka facebook vietnē;

EGLAINES PAGASTS

10.- 18.11. novembrī bērnu veidotu apsveikumu izstāde, Latvijai dzimšanas dienā, pie Eglaines pagasta pārvaldes ēkas;

18. novembrī plkst. 17:00-18:00 Gaismots sveiciens Latvijai 103. gadadienā Eglaines kultūras nama pagalmā.

ILŪKSTE

15. – 19. novembrī izstāde “Par Latviju, par zemi svēto”/Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena Ilūkstes pilsētas bērnu bibliotēkas facebook vietnē.

18.novembris- Latvijas Republikas proklamēšanas diena, Ilūkstes novada centrālās bibliotēkas facebook vietnē;

18 . novembrī no plkst. 17.00 līdz 19.00 Lāpu un svečīšu nolikšana pie Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru piemiņas stēlām, Ilūkstes kultūras un mākslas centrs.

22.novembrī- 5.decembrī plkst. 10.00- 17.00 Adventes vainagu izstāde Ilūkstes kultūras un mākslas centrā.

KALUPES PAGASTS

15.-22. novembrī latvju zīmes-Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai Kalupes pagasta teritorijā.

LĪKSNAS PAGASTS

8.- 28. novembrī Līksnas pagasta jauniešu fotoizstāde “Mana Līksna – mana Latvija” pie Līksnas pagasta ēkas;

17.-18. novembrī svecīšu akcija “Iedegsimies Latvijai” (Ikviens pagasta iedzīvotājs, ciemiņš tiek aicināts iedegt svecīti Latvijas kontūrā) pie Līksnas pagasta ēkas.

MAĻINOVAS PAGASTS

8. -16. novembrī bērnu zīmējumu konkurss “Mana Latvija!“, Maļinovas SN;

16. -30. novembrī bērnu zīmējumu izstāde “Mana Latvija!”, Maļinovas pagasta SN logos.

NAUJENES PAGASTS

No 15. Novembra plkst.  9:00 LR proklamēšanas 103.gadadienai veltīta izdevuma publicēšana virtuālā vidē Naujenes Novadpētniecības muzejā;

17. novembrī  plkst. 9.00 Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīts tiešsaistes pasākums “Tev svētki, Latvija”. Naujenes pamatskolas 1.-3. kl skolēniem. Naujenes TB Bērnu nodaļa, ZOOM platformā;

18. novembrī plkst. 17.00-19.00 Svētku sajūtu taka Juzefovas parkā Naujenē.

NĪCGALES PAGASTS

15.-21. novembrī bērnu zīmējumu izstāde “Latvijai 103” Nīcgales pagasta Tautas bibliotēkas Facebook lapā;

18. novembrī plkst. 15.00 Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīts pasākums ,,Tev mūžam dzīvot, Latvija!” (atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī) Nīcgales TN.

PILSKALNES PAGASTS

8.-21. novembrī svētku noformējuma veidošana “Valsts svētku noskaņu radot!”, Pilskalnes pagasta pārvalde;

No 10. Novembra izstāde “Latvijas vēstures faktos un atmiņās” (Veltījums Latvijas Republikas proklamēšanas dienai) Pilskalnes pagasta bibliotēkas facebook vietnē.

PRODES PAGASTS UN SUBATES PILSĒTA

18. novembrī Latvijas tautas un ozola spēks! Gaismas objekti Subates Tirgus laukumā.

SKRUDALIENAS PAGASTS

17. novembrī  plkst. 11.00 Pārvaldes darbinieku svinīga sanāksme, veltīta LR proklamēšanas 103. Gadadienai Silenes KN.

SVENTES PAGASTS

11.-22. novembrī  no plkst. 17.00 Sventes centra izgaismošana par godu LR proklamēšanas dienai pie Grāfa vārtiem;

15.– 30. novembrī 18. Novembris LR Proklamēšanas diena. Izstāde – Latvija iedvesmo. Sventes pagasta bibliotēka, bibliotēkas feisbuk vietne.

17. novembrī plkst. 17.00- 18.00 gaismas instalācija “Muižas vārti vēstures griežos” un Sveču gaismas raksts par godu LR proklamēšanas gadadienai Grāfa vārti, TN, Pretī Sventes Tautas namam.

ŠĒDERES PAGASTS

No 8. novembra “Raibie pupiņraksti”, bērnu veidotas latvju rakstu zīmes. Fotoizstāde FB vietnē.

TABORES PAGASTS

17.-18. novembrī fotoizstāde “Atmiņas par svētkiem” (par godu LR proklamēšanas dienai) FB vietnē;

18. novembrī no plkst. 18.30 Sveču raksts (par godu LR proklamēšanas dienai) pie sabiedriskā centra.