Vecgada balle Naujenes kultūras centrā

Reiz Naujenes pagastā? Locikos? Varbūt Lāču mežā… ziniet ko? Labāk to ir vienreiz ieraudzīt, nekā vairākas reizes izlasīt. Tāpēc, 29. decembrī, plkst. 19.00 gaidīsim Jūs uz vecgada balli “Reiz Lāču mežā…” Naujenes kultūras centrā, kas zina, varbūt tieši Tu, būsi viens no galvenajiem varoņiem… Jautras padarīšanas garantētas un obligāti – balle, kurā deju grīdu iekustinās Marchello!

Obligāta ierašanās ar smaidu uz lūpām un groziņu rokās. Lūgums, uz pasākumu ierasties nedaudz agrāk nekā 19.00, lai sakārtotu savu bagātīgi klāto galdu. Vairāk informācijas kā arī iepriekšējā pieteikšanās un galdiņu rezervēšana pa tālruni 65474268 līdz 28.12.2018.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs!

Naujenes kultūras centrs
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268