Vecsalienā noritēja jauniešu pasākums par vitamīniem un veselīgu dzīvesveidu

15.februārī Vecsalienas pagastā, Červonkas pilī pulcējās jaunieši no Daugavpils novada, lai piedalītos pasākumā “Vitamīni, veselīgs dzīvesveids”. Pasākumā piedalījās 8 komandas no  Sventes, Salienas, Maļinovas, Demenes, Medumu, Kalkūnes, Skrudalienas un Vecsalienas pagasta. Kopumā pasākumā piedalījās aptuveni 80 jaunieši.

Pasākuma laikā jauniešiem tika parādītas prezentācijas, video ar veselīgā dzīvesveida vingrinājumiem,  izspēlētas viktorīnas un spēles. Katram pagastam bija jāsagatavo savs mājas darbs par vitamīnu un veselīga dzīvesveida tēmu. Zāle un telpas bija noformētas atbilstoši pasākuma tematikai un stilam. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Daugavpils novada domes deputāti Oļesja Ņikitina un  Aleksejs Mackevičs, Vecsalienas pagasta pārvaldes vadītaja Svetlana Kursīte.

Paldies visām komandām par aktīvu dalību un Vecsalienas pagasta jauniešiem par palīdzību pasākuma organizēšanā!