Veiksmīgi noslēdzies Naujenes jauniešu grupas projekts “Iepazīsti sevi”

Pateicoties Daugavpils novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam “Attīsti sevi!” un Naujenes pagasta pārvaldes līdzfinansējumam, no 17.-20. augustam un 25.augustā veiksmīgi noslēdzies Naujenes jauniešu grupas projekts “Iepazīsti sevi”.

Pirmajā projekta dienā jauniešiem bija neliels ieskats un ieteikumi sejas ādas kopšanā, projekta dalībnieces mēģināja noteikt savu sejas ādas tipu, kā arī iepazinās ar sejas ādas kopšanas līdzekļiem. Nākamajā dienā jaunieši iepazinās ar grima piederumiem un to pielietojumu, iepazinās ar grima uzklāšanas secību, noskatījās dienas grima meistarklasi – ko vadīja projekta vadītāja un mēģināja uzklāt dienas grimu paši. Projektā iesaistītie jaunieši iepazinās ar dažādu dekoratīvo kosmētiku un dekoratīvās kosmētikas plašo sortimentu un tās pielietošanu grima izveidē. Jaunieši uzzināja arī par vizāžista profesijas niansēm un darba specifiku, tādēļ pēc jauniešu domām, šī profesija ir sarežģīta un atbildīga. Trešajā dienā jaunieši iepazinās ar tēla grima niansēm, mēģināja un mācījās uzklāt “Helovīna grimu”. Ceturtajā projekta īstenošanas dienā jaunieši devās uz „OK Foto” studiju, kurā pēc grima uzklāšanas bija ieplānota fotosesija aktivitātē „Pirms un Pēc tēla grima – Halloween”. Jaunietes uzklāja dienas grimu, un pēc tā sekoja “Halloween grims”, līdz ar to turpinājās aktīva fotosesija “OK Foto” studijā.

Projekta noslēdzošajā dienā atskatījāmies un diskutējām par projekta laikā paveikto, kā arī sekoja noslēdzošā aktivitāte, kurā jaunieši balsoja par projekta „Oriģinālāko grimu”, visvairāk simpātiju balsu saņēma Sindija VAIKULE.

Informāciju sagatavoja projekta dalībniece – Santa BULE.

Projekts īstenots Daugavpils jaunatnes iniciatīvu projekta “Attīsti sevi!” 2020.gada finansējuma ietvaros.