Visas rūpes metiet malā, Masļeņica mūsu galā!

Heijāāā! Ziemas aizvadīšanas lustes nu ir klāt! Mēs garantējam, ka sacelsim kājās ne Locikus vien, tāpēc nav ko sēdēt mājās! 10. martā, svētdien, plkst. 13.00 aicinām pievienoties lustīgajam Masļeņicas svinētāju pulkam. Klausīsimies skanīgākajās balsīs, iekustināsim savus ziemas miegu gulošos ķermeņus, obligāti kāpsim kokā, mielosimies, dedzināsim un vēl, vēl, vēl…

Nepalaid garām iespēju uzlabot garastāvokli ne tikai sev, bet arī savam kaimiņam – paņem viņu uz svētkiem!

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs!

Bezmaksas pagasta autobuss: Naujene – 12.15 Dunski – 12.20 Krauja – 12.30 Vecstropi – 12.35 Ceļinieks – 12.40 Lociki – 12.45 Atpakaļ pēc pasākuma.

Naujenes kultūras centrs
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268