Vismīļākās Ziemassvētku dāvanas no Augšdaugavas novada uzņēmējiem

Daudzviet jau virmo svētku atmosfēra pilnā sparā. Katrs vēlas iepriecināt savus mīļos, tuviniekus, draugus, kolēģus ar labu vārdu, labu darbu, smaidu, sirsnību un, protams, kādu jauku dāvanu.

Augšdaugavas novadā ir ļoti talantīgi amatnieki, mājražotāji, tūrisma nozares uzņēmēji, kuri piedāvā ļoti oriģinālas un sirsnīgas dāvanas. Ir iespēja iegādāties gan dažādus lauku gardumus, vīnus, konditorejas izstrādājumus, suvenīrus, roku darba pinumus, adījumus, dažādas dāvanu kartes, lavandas izstrādājumus.

Inas Vaikules darbnīcā “Pītenis” Naujenes pagastā var iegādāties daudzveidīgus un kvalitatīvus pītos izstrādājumus, traukus, suvenīrus no kārklu klūgām un sloksnītēm, no ekoloģiski tīra materiāla. Māksliniece piedāvā arī plašu ar rokām adītu zeķu sortimentu. Līdzās latviešu etnogrāfiskajos adījumos darinātām zeķēm “Pītenis” piedāvā mūsdienīgus dizainus un jaunākās modes tendences – mežģiņadījuma zeķes. Preces var tikt nosūtītas attālināti, izmantojot pakomātu.
Kontaktinformācija: +371 29358096, inavaikule@inbox.lv, www.facebook.com/pitenis.lvwww.pitenis.mozello.lv.

Osvalds Skromāns nodarbojas ar klūgu pīšanu jau vairāk kā 20 gadus un piedāvā ideālas dāvanas tiem, kuriem patīk īsts roku darbs no dabīgiem un ekoloģiski tīriem materiāliem. Šie izstrādājumi labi iederas jebkurā mājā vai dzīvoklī, un tiem ir dažādas pielietojuma iespējas. Dāvanas var tikt nosūtītas attālināti, izmantojot pakomātu. Kontaktinformācija: +371 29 673 725, osvalds28@inbox.lv.

Viktors Petaško “Viksdeko” Sventes pagastā izgatavo ļoti skaistus un ekskluzīvus rotājumus un dekorus no putuplasta. Pamatprodukti ir Jaungada rotājumi, sagataves vaļaspriekam, burti, cipari, galda spēles, dekoratīvo formu izgatavošana svinīgiem pasākumiem u.c.  Preces var tikt nosūtītas attālināti ar pakomātu starpniecību. Kontaktinformācija: +371 28228788, viks.deko@gmail.com, www.viksdeko.lv.

Bebrenē Alpaku audzētavas “Alpaku sala” veikaliņā “Dzīparu skapis” var iegādāties fantastiski mīkstus, siltus, maigus adījumus no alpaku vilniņas. Ir pieejamas arī dāvanu kartes. Kontaktinformācija: www.alpakusala.com, +371 29555547, alpakusala@gmail.com, www.facebook.com/alpakusala.

“Lavandas sēta” Laucesas pagastā nodarbojas ar suvenīru un dāvanu izgatavošanu savām rokām, izmantojot vietējos produktus. Tiek piedāvāts plašs sortiments aromātisko lavandas maisiņu un miega spilventiņu, kuri iepriecinās ar patīkamu aromātu istabā, skapī vai automašīnā. Pieejami jau gatavi, skaisti iesaiņoti dāvanu komplekti Preces var tikt nosūtītas attālināti, izmantojot pakomātu.   Kontaktinformācija: +371 29 337 899, saldas.davanas.latvija@gmail.comwww.facebook.com/lavandas.seta

Kokaudzētava “Sēlija” Laucesas pagastā piedāvā Šmakovkas (latgaliešu tradicionālais stiprais alkoholiskais dzēriens), dažādu ogu un augļu vīnu, kā arī sulu iegādi. Ir pieejama arī produkcijas piegāde. Kontaktinformācija: +37129456474, +37129678562, selijasdarzi@inbox.lv, www.selijasdarzi.lv.

Kempings Daugavas lokos piedāvā iegādāties dāvanu kartes un uzdāvināt saviem mīļajiem emocijas, kuras viņi saņems atpūšoties kempingā, aktīvi pavadot laiku, laivojot, braucot ar elektrovelosipēdu vai baudot pirts rituālu. Dāvanu kartes var tikt izsūtītas digitālā formātā, kā arī, izmantojot pakomātu. Kontaktinformācija: +37124662655,  www.facebook.com/Daugavaslokoswww.daugavaslokos.lv

Zemnieku saimniecība “Kļavas” Vaboles pagastā, mākslinieks Varis Vilcāns piedāvā dažādus koka izstrādājumus, dekora elementus, suvenīrus un dāvanas. Preces var tiks izsūtītas, izmantojot pakomātu. Kontaktinformācija: +371 26 197 260, vilkssirmais@inbox.lv.

Darbnīca “Urtawood” Pilskalnes pagastā piedāvā mūsdienīga dizaina kvalitatīvus koka izstrādājumus. Preces var tiks izsūtītas, izmantojot pakomātu. Kontaktinformācija: +371 22 491 518, www.arwoodworks.business.site

Viesnīcas “Sventes muiža” restorānā var iegādāties ļoti oriģinālas šokolādes bumbiņas svētku iepakojumā, kurām uzlejot siltu pienu tiek pagatavots īsts Ziemassvētku šokolādes dzēriens ar “marshmallow” zefīriņiem. Sventes muižā tagad ir pieejamas arī dāvanu kartes. Kontaktinformācija: +371 65 427 822, info@sventehotel, www.sventehotel.lv,https://www.facebook.com/sventes.muiza

Uzņēmuma “Riga BBQ” sagatavotās svētku dāvanas ir iesaiņotas, gatavas iepriecināt katru gardēdi ar mutē kūstošām kūpinātām cūkgaļas un liellopa gaļas ribiņām un ne tikai. Gaļa tiek rūpīgi gatavota, marinēta un kūpināta Augšdaugavas novadā pēc īpašām receptēm un tehnoloģijām. Kontaktinformācija: +371 29 561 991, rigabbqribs@gmail.com, www.facebook.com/rigabbqribs

“Augustplatz” Kalkūnos piedāvā iegādāties dāvanu komplektu ar dažādiem gardumiem, kuri atvesti no Itālijas. Visa produkcija ir ekskluzīva un kvalitatīva. Kontaktinformācija: +371 29 164 268, augustplatz@inbox.lv, https://www.facebook.com/Augustplatz-666665977119896/

Silene Resort & SPA komanda piedāvā ekskluzīvus dāvanu komplektus Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.

Dāvanu komplektā ietilpst 3 Šmakovkas pudeles 0.2 l ar dažādām garšām pēc izvēles (klasika, aveņu, dzērveņu vai upeņu).Dāvanas iepriecinās un sasildīs Jūsu sirdis un dvēseli, sniegs pozitīvas emocijas šajā aukstajā Ziemas laikā.

Dāvanu komplektus var iegādāties Silene Resort & SPA parkā vai pasūtīt piegādi uz Daugavpili. Kontaktinformācija: +371 22013509, https://www.facebook.com/sileneresortandspa, www.silene.lv

Ja kādu Augšdaugavas novada uzņēmēju, kurš piedāvā interesantas dāvanas svētkiem neesam iekļāvuši sarakstā, droši raksti uz: turisms@augsdaugavasnovads.lv

Informāciju apkopoja Augšdaugavas novada pašvaldības aģentūra “TAKA”