Vispasaules Drošāka interneta diena

5. februārī tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID).

Drossinternets.lv jau 13. gadu pēc kārtas 2019.gada 5.februārī Latvijā organizēs Vispasaules Drošāka interneta dienu (DID), kuras sauklis “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi. Pasaulē tā tiek atzīmēta 16.gadu pēc kārtas.

Latvijas Drošāka interneta centrs kā ierasts organizēs aktivitātes, iesaistot skolas, bibliotēkas, bērnus un jauniešus, kā arī izstrādās jaunus mācību materiālus. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai par Drošāka interneta dienas 2019 aktivitātēm mājas lapā Drossinternets.lv un janvāra ziņu izdevumā.

Konkursā “Izaicini savas pelēkās šūnas!” skolēni aicināti izpildīt tiešsaistes testu. Plašāka informācija par konkursu un testa saites meklē šeit >>>  kā arī jautājiet sava pagasta bibliotēkā vai mājaslapā www.drossinternets.lv/