Vītolu fonda stipendijas saņem 19 Augšdaugavas novada jaunieši

Mūsdienu mainīgajā pasaulē vienīgais kapitāls, par kura drošību varam sniegt garantiju, ir cilvēka izglītība. Tā ir vērtība, ka neapsūbēs mitruma iespaidā, nezudīs neapdomīgas monetārās politikas rezultātā un netiks apdraudēta garnadžu ierašanās gadījumā. Tā ir vērtība, kuras iegūšana ir tikpat nepiepildāma kā cilvēka personības attīstība, ir tikai soļi, neatlaidīgi un apņēmīgi soļi pareizajā virzienā…

Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no Latvijas, Amerikas, Austrālijas, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas un Zviedrijas, jaunajā mācību gadā ar stipendijām Latvijas augstskolās studē 825 studenti – no tiem 290 stipendiju saņem pirmo reizi,  451 stipendiāts studijas turpina un 84 jaunieši tika izraudzīti citos papildkonkursos. Gada laikā stipendijās plānots izmaksāt vairāk nekā 1,5 miljonus eiro.

Par spīti aizvadītā gada izaicinājumiem ziedotāji turpina atbalstīt Latvijas jauniešus ceļā uz izcilību. 2021./2022. mācību gadā ziedotāju stipendijas no Augšdaugavas novada saņem 19 jaunieši: Nataniels Simha Rasnačs (Mairas Zālītes-Turaids piemiņas stipendija), Ilmārs Mežaraups (Noras Mičules stipendija), Eva Evelīna Repkova (EY stipendija), Selina Germane (Hugo un Mirdzas Karlsson piemiņas stipendija), Dina Soma (Andra Kļaviņa stipendija), Anete Upīte (Saules stipendija), Valērija Cirša un Diana Pluča (Asjas un Berndta Everts piemiņas stipendija), Ieva Isoda (Aleksandra un Austras Circeņu piemiņas stipendija), Alise Evelīna Irbe, Anastasija Kosoņa un Aleksandra Vereščagina (Draugu stipendija), Samanta Afanaseviča (Zvejnieku ģimenes stipendija), Santa Bigāte, Artūrs Grāvītis, Jevgeņija Kalinčuka, Vita Kuzmicka, Gunta Vaidere un Diāna Brūvere (Gunāra Šterna piemiņas stipendija).

Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam studiju gadam sāksies no 2022. gada 1. februāra un turpināsies līdz 1. martam. Vairāk informācijas: vitolufonds.lv.

Vītolu fonds
www.vitolufonds.lv