Zambrovā notika starptautiskais mūzikas forums

No 22. līdz 23. novembrim Zambrovā (Polija) notika Mūzikas skolu kopas “Con Anima” III Starptautiskais mūzikas forums. Mūzikas forumā piedalījās sadarbības partneri no Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas un Latvijas. Naujenes Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja 5. klases saksofonu spēles audzēknis Ričards Kokins (skolotājs Jurijs Murņikovs) un klavierspēles skolotājs Gļebs Beļajevs, kā arī skolas direktors Ruslans Margevičs. Foruma ietvaros notika skolu pārstāvju koncerts, meistarklase klavierspēlē un konference.

Mūzikas skolu kopa “Con Anima” tika organizēta 2015. gadā, kurā piedalās: Jaunās Viļņas Mūzikas skola (Lietuva), V. Lutoslavska Zambrovas 1. pakāpes mūzikas skola (Polija), Turi mūzikas skola (Igaunija), J. Semenjako Grodņas mūzikas skola Nr. 1 un Naujenes Mūzikas un mākslas skola. Katru gadu mūzikas forums notiek dažādas valstīs ar mērķi kopīgi sadarboties un popularizēt instrumentu spēli.