Ziemas prieki – 2021

Šogad sporta un deju diena “Ziemas prieki 2021” norisinājās neklātienē jeb attālinātajā formātā. Deju kolektīviem bija jāsagatavo veikto sporta aktivitāšu video un foto. Uzņemot video vai foto liecības, kolektīviem bija jāizpilda kopumā sešas ziemas aktivitātes: nobraucieni no kalna, sniega piku mešanu mērķī, sniegavīru vai sniegasievas velšanu, jāpilda uzdevumu ”egles mešana”, jāapdejo vai jāapdzied egle, kā arī jānofilmē vēlējumu dejotājiem 2021. gadā, to visu paveicot atraktīvi, oriģināli un radoši.

Kompetenta žūrija 5 cilvēku sastāvā izvērtēja 12 deju kolektīvu iesūtītos materiālus.  Kopvērtējumā 1.vietu dala  VPDK “Ezerzvani” un VPDK “Saime”, 3.vieta piešķirta VPDK “Daugaveņa”, 4.vietā ierindojās VPDK “Dveina”.  5. vietā – JDK ”Aisma” un olimpisko sešinieku noslēdz JDK ”Druvāni”.

Katru gadu deju kolektīvu dalībnieki uz pasākuma noslēgumu pulcējās Sventes Tautas namā. Šogad ārkārtas situācija ieviesa savas korekcijas un konkursa noslēgums arī citāds. Diemžēl kopā sadancošana un kopāsanākšana izpalika, taču tas neliedza dāvanas un pateicības par dalību neparastajos svētkos  pasniegt deju kolektīvu vadītājiem individuāli.

Visas fotoliecības un videomateriāli apkopoti, izveidojot videofilmu “Ziemas prieki – 2021”.

Pateicos žūrijai par darbu un deju kolektīvu dalībniekiem un vadītājiem par aktivitāti un radošo izdomu uzdevumu izpildē.

Sventes Tautas nama vadītājs Viktors Petaško.