Ziemassvētku un Jaungada atklātņu virtuālā izstāde no Naujenes novadpētniecības muzeja krājuma

Laikā, kad veselības labad ir ieteicams uzturēties mājās un kad mums rodas iespēja painteresēties par dažādiem digitālajiem resursiem, piedāvājam ikkatram radīt sev svētku noskaņojumu ielūkojoties Naujenes Novadpētniecības muzeja virtuālajā izstādē, kura pieejama pēc saites:  https://www.artsteps.com/view/5fd7473c26a236734999b17c

Šajā izstādē aplūkojamas Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikuma atklātnes, kuras tēlniece Valentīna Zeile saņēmusi no vecākiem, radiem un tuviem draugiem: aktieriem Ēvalda Valtera, Kārļa Sebra, Mihaila Hižņakova, rododendru selekcionāra Riharda Kondratoviča, literatūras un mākslas zinātnieka Pētera Zeiles un citiem.

Jums tikai nepieciešams ērts krēsls un dators. Izstādes aplūkošanas instrukcija:

  • Atveriet saiti https://www.artsteps.com/view/5fd7473c26a236734999b17c un uzgaidiet kad lejupielādēsies virtuāla izstāde.
  • Orientēšanās izstādē notiek ar tastatūras taustiņiem un datorpeles kreiso taustiņu.
  • Ceļo pa izstādi un, uzklikšķinot uz izvēlētā attēla ar datorpeles kreiso taustiņu 2 reizes, uzzini vairāk par izvēlēto apskates objektu. Uzspiežot uz krustiņa loga augšējā labajā stūrī apraksts aizvērsies un varēsiet turpināt ceļojumu.

Apskati vērīgi Naujenes Novadpētniecības muzeja  virtuālo izstādi un laimē balvu!

Kas jādara?

1.Dalies ar izstādi sociālajā tīklā facebook.com nospiežot zem izstādes taustiņu Share

2.Uz e -pasta adresi naujenesmuzejs@ inbox.lv nosūti atbildes uz 3 jautājumiem:

  • ar kuru gadu izstādē ir datētavissenākā atklātne?
  • kurā vietā Latvijā tapa Valentīnas Zeiles darbs – portrets „Vecmāmiņa” ?
  • kurā gadā māksliniece pārcēlās uz dzīvi Francijā?

Balvā burvīga lasāmviela svētku laikam –  Valentīnas Zeiles un Guntas Strautmanes grāmata «Париж, далее везде…» un projekta LLB -1- 216 “Seno amatu jaunā dzīve” krūzīte nesteidzīgai kafijas baudīšanai. Balvas ieguvēju izlozēsim 23.12.2020.

Jauku svētku noskaņojumu un patīkamu skatīšanos novēl Jums Naujenes Novadpētniecības muzejs!