Kontaktinformācija Jaunatne

Olesja Ņikitina
Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes
Jaunatnes lietu speciāliste
olesja.nikitina[at]dnd.lv
65437663

Milāna Loča
Daugavpils novada Izglītības pārvaldes
jaunatnes projektu koordinatore
milana.loca[at]dnd.lv
26793922

Mūs var atrast Daugavpils novada Kultūras centrā Dobeles ielā 30, Daugavpils.

Daugavpils novada jaunatnes lietu atbildīgie:

Pagasts

Vārds, uzvārds

Kontakttālrunis

Kontaktadrese

Ambeļi

Raimonds Rajeckis

29848113

raimcik@inbox.lv

Biķernieki

Olga Pankova

26293212

o.pankova@inbox.lv

Demene

Jolanta Morozova

28823219

jolanta.morozova@demene.lv

Dubna

Jeļena Merņaka

20226576

jelena.mernaka@gmail.com 

Kalkūni

Natalija Polovaja

27122115

natalija.polovaja@inbox.lv

Kalupe

Sandra Tkačenko

29936493

sandra.tkacenko@kalupe.lv

Laucese

Andrejs Bruns

29455734

bruns.andrejs@inbox.lv

Līksna

Sintija Giptere

26065446

sintija.giptere@inbox.lv

Maļinova

Dagnija Romanovska-Aleksejeva

29664849

dagnija.romanovska@inbox.lv

Medumi

Diāna Mikulāne

27029325

diana.mikulane@inbox.lv

Naujene

Edgars Kucins
Viktors Andruškevičs

29815870
26409262

edagrskucins@inbox.lv
viktors.andruskevics@inbox.lv

Nīcgale

Jekaterina Sokolova

22345387

jekuce@inbox.lv

Saliena

Iveta Staltmane

28768658

iveta.staltmane@inbox.lv

Skrudaliena

Ināra Lapkovska

29337843

inara.lapkovska@inbox.lv

Svente

Viktors Petaško

28228788

viktors.petasko@inbox.lv

Tabore

Ilga Ķipļuka

29770217

 biblioteka@tabore.lv

Vabole

Jānis Plešaunieks

     26264769

kuriga-janis@inbox.lv

      Vecsaliena

Jūlija Smargune

25618260

julija226@inbox.lv

Višķi

Jānis Briška

28208522

janis.briska2@gmail.com