Kontaktinformācija Jaunatne

Oļesja Ņikitina
Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes
Jaunatnes lietu speciāliste
olesja.nikitina[at]dnd.lv
65437663

Milāna Loča
Daugavpils novada Izglītības pārvaldes
jaunatnes projektu koordinatore
milana.loca[at]dnd.lv
26793922

Mūs var atrast Daugavpils novada Kultūras centrā Dobeles ielā 30, Daugavpils.

Daugavpils novada jaunatnes lietu atbildīgie:

Pagasts

Vārds, uzvārds

Kontakttālrunis

Kontaktadrese

Ambeļi

Raimonds Rajeckis

29848113

raimcik@inbox.lv

Biķernieki

Olga Pankova

26293212

o.pankova@inbox.lv

Demene

Viktorija Kiseļova

25331385

vkardele@yahoo.co.uk

Dubna

Nadežda Poļačonoka

65475230

nadezdalibika@inbox.lv

Kalkūni

Natalija Polovaja

27122115

natalija.polovaja@inbox.lv

Kalupe

Iveta Poplavska

22311750

iveta.poplavska@onbox.lv

Laucese

Andrejs Bruns

29455734

bruns.andrejs@inbox.lv

Līksna

Sintija Giptere

26065446

sintija.giptere@inbox.lv

Maļinova

Dagnija Romanovska-Aleksejeva

29664849

dagnija.romanovska@inbox.lv

Medumi

Diāna Mikulāne

27029325

diana.mikulane@inbox.lv

Naujene

Edgars Kucins

65430190

bjc_naujene@inbox.lv

Nīcgale

Laura Bernāne

29455219

laura.bernane@nicgale.lv

Saliena

Iveta Staltmane

28768658

iveta.staltmane@inbox.lv

Skrudaliena

Ināra Lapkovska

29337843

inara.lapkovska@inbox.lv

Svente

Viktors Petaško

28228788

viktors.petasko@inbox.lv

Tabore

Ilga Ķipļuka

29770217

 biblioteka@tabore.lv

Vabole

Jānis Plešaunieks

kuriga-janis@inbox.lv

      Vecsaliena

Jūlija Smargune

27822177

julija226@inbox.lv

Višķi

Jānis Briška

28208522

janis.briska2@gmail.com