Izsoļu rezultāti

Izsoles rezultāts par 15.12.2020.

Izsoles rezultāts par 08.12.2020.

Izsoles rezultāts par 20.10.2020

Izsoles rezultāts par 07.07.2020.

Izsoles rezultāts par 26.05.2020

Izsoles rezultāts par 28.04.2020.

Izsoles rezultāts par 21.04.2020.

Izsoles rezultāts par 14.04.2020.

Izsoles rezultāts par 21.01.2020.

Izsoles rezultāts par 22.10.2019. 

Izsoles rezultāts par 20.08.2019. 

Izsoles rezultāts par 05.07.2018.

Izsoles rezultāti par 11.06.2018.

Izsoles rezultāti par 01.06.2018.

Izsoles rezultāti par 07.03.2017.