Maļinovas pagasta iedzīvotāja Staņislava Ņesteroviča svin 100 gadu jubileju

Pirmdien, 2020. gada 20. jūlijā savu 100 gadu jubileju svin Staņislava Ņesteroviča, kuru ar šo skaisto jubileju apsveikt bija ieradies Daugavpils novada pašvaldības priekšsēdētājs Arvīds Kucins, Maļinovas pagasta priekšsēdētājs Arkādijs Karņickis un Daugavpils novada Sociālo pakalpojumu daļas vadītāja Vija Sibirceva. Viesi jubilārei pasniedza dāvanas un vēlēja stipru veselību.

Staņislava izaudzināja četrus bērnus – divus dēlus un divas meitas. Jubilārei ir 10 mazbērni un 2 mazmazbērni. Dzīvē ir nācies redzēt daudz, jo ilgā mūžā izdzīvots gan karš, gan arī citas grūtības. Daudzus dzīves gadus viņa bija strādājusi kolhozā. Taču ciemiņiem ierodoties Staņislava pārsteidz ar savu dzīvespriecību – viņa smaida, sirsnīgi pateicas par izrādīto uzmanību un stāsta, ka visu savu dzīvi balstīja uz ticību Dievam. Jubilāres dēls Marks stāsta, ka arī viņas māte nodzīvojusi ilgu mūžu – mirusi tikai mēnesi pirms simtgades jubilejas.

Māja, kurā tagad dzīvo jubilāre atrodas vienmuļā vietā Maļinovas pagastā, stalto liepu pakājē. Ikdienā Staņislavai palīdz viņas bērni, kuri jau paši esot pensionāri. Sētā dzīvo arī suns, kaķis, izveidoti bišu stropi un augļu dārzs.

Autors un foto: Dainis Bitiņš