Aicina novada iedzīvotājus piedalīties rokdarbu konkursā

2. martā Daugavpils pilsētas Vienības namā tiks atklāta rokdarbu izstāde „Es – savai zemītei”, kur būs skatāmi Daugavpils pilsētas un Daugavpils novada iedzīvotāju un meistaru darinājumi. Apbalvošana notiks tajā paša dienā plkst. 14:30 groziņu pasākumā „Dāmu vakars”.

Žūrija vērtēs rokdarbus četrās kategorijās: tamborējumi, adījumi, izšuvumi un bižutētrija. Ir paredzētas četras veicināšanas balvas un divas balvas par eksponāta oriģinalitāti. Konkurss būs sadalīts divās daļās – pilsētas un novada iedzīvotāju darbi tiks vērtēti atsevišķi. 27. februārī no plkst. 10:00 līdz 17:00 daugavpilieši varēs iesniegt savus rokdarbus Daugavpils Latviešu biedrībā (Vienības namā, ieeja no Saules ielas), bet novadnieki – Daugavpils novada domē, Kultūras pārvaldē (Rīgas ielā 2).

NOLIKUMS

Informācija par izstādi:
Inta Ruskule,
tālr.- 26187086
Latviešu biedrības valdes locekle