Aktuālākie jautājumi un atbildes pašvaldībām

Atbildīgā ministrija par darbību koordināciju ārkārtas situācijas laikā ir Veselības ministrija.

Informāciju par pandēmiju un koronavīrusu nodrošina Slimību profilakses un kontroles centrs.

Informācija KRIEVU VALODĀ ŠEIT.

TĀLRUŅI UN KONTAKTI

Visi tālruņi vienkopus šeit.

• SPKC informatīvais tālrunis 67387661. Katru dienu no 8:30 līdz 21:00.
  • Ārvalstīs ārkārtas situācijā nonākušajiem zvanīt uz konsulārās palīdzības diennakts tālruni +371 26337711.
  • PTAC konsultācijas par atceltajiem ceļojumiem, pasākumiem: +371 65452554 (darbdienās P–C plkst. 8:15–17. P plkst. 8:15–15:45; tiek izvērtēta iespēja mainīt darba laiku).
  • Valsts robežsardzes diennakts informatīvais tālrunis uzziņām par valsts robežas šķērsošanu: 67075616.

Valdības rīkojums Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu pieejams šeit unšeit.

Dažāda veida apkopotie jautājumi un atbildes latviešu, krievu un angļu valodā pieejami šeit.

LPS vadības un padomnieku kontakti jautājumiem pieejami šeit.

Par informācijas apriti starp dienestiem šeit.

Likumprojekts Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību šeit.

PILNS RAKSTS PAR AKTUĀLĀKIEM JAUTĀJUMIEM IR ATRODAMS ŠEIT.