Arvīds Kucins saņem pateicības vēstuli no Valsts prezidenta Egila Levita

26. jūlijā Valsts prezidents Egils Levits apmeklēja Slutišķu sādžu, kā arī tikās ar Daugavpils novada domes vadību, vietējiem iedzīvotājiem un savas vizītes laikā iepazina vecticībnieku dzīvesveidu.

Pēc ekskursijas un vietējo lauku labumu degustācijas, Levita kungs pateicās par interesanto viesošanos Slutišķos, saņēma piemiņas dāvanas un turpināja savu ceļu uz atpūtas bāzi “Virogna”, kur tikās ar pasaules latviešu jauniešu 2×2 nometnes dalībniekiem.

22. augustā Daugavpils novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins saņēma no Valsts prezidenta Egila Levita pateicības vēstuli.

“Godātais Kucina kungs!

Pateicos Jums, Daugavpils novada pašvaldības pārstāvjiem, kultūras darbiniekiem un iedzīvotājiem par sirsnīgo uzņemšanu darba vizītē šī gada 26. jūlijā, kuras ietvaros apmeklēju Slutišķu etnogrāfisko vecticībnieku lauku sētu Daugavpils novada Naujenes pagastā un viesojos pasaules latviešu jauniešu 2×2 nometnē, kas šogad notika Daugavpils novada Višķu pagastā.

Paldies Jums par līdzdalību iedzīvotāju un pierobežas pašvaldības vadītāju diskusijā Krāslavas novada Indrā, kurā pārrunājām televīzijas un radio apraides attīstību pierobežā un citus novadniekiem aktuālus jautājumus.

Daugavpils novads ir daļa no Latvijas pierobežas un visas Eiropas Savienības ārējās robežas un vienlaikus bagāta kultūrvēsturiskā mantojuma pūra lāde. Daugavpils novadam uzticēts uzdevums ne tikai sargāt valsts robežu, bet arī stiprināt piederību Latvijas valstij, gādāt par iedzīvotāju vajadzībām, veicināt sabiedrības saliedētību un kultūras tradīciju saglabāšanu.

Novēlu Jums neizsīkstošu apņēmību un enerģiju, rūpējoties par Daugavpils novada attīstību! Aicinu kopīgi strādāt, lai Latvijas pierobežas iedzīvotāji justos patiesi vajadzīgi un piederīgi mūsu valstij!

Patiesā cieņā,

Egils Levits”