Atbalsts Ilūkstes un Daugavpils novada invalīdu biedrībai „Ildra”

Ilūkstes un Daugavpils novada invalīdu biedrība “Ildra” pateicas Ņujorkas Latviešu evaņģēliski luteriskajai draudzei par ziedojumu 1500 USD (1305,48EUR) apmērā cilvēku ar īpašām vajadzībām atbalstam. Par saziedotajiem līdzekļiem tika iegādāta veļas mašīna un matracis aprūpes gultai ar ūdensnecaurlaidīgu pārvalku pakalpojumu nodrošināšanai aprūpes mājā Kalupē, pārvietojamā, saliekamā rampa vides pieejamības nodrošināšanai cilvēkiem ratiņkrēslos – gan individuālām vajadzībām, gan dažādu pasākumu apmeklējuma organizēšanai.

Rampu kā arī citus iegādātos tehniskos palīglīdzekļus (kruķus, spieķus, tualetes krēslus, staiguļus) Daugavpils un Ilūkstes novada cilvēki ar īpašām vajadzībām var  saņemt bezatlīdzības lietošanā .Sīkāku  informāciju  var saņemt pa telefonu 26003219 vai elektroniski – ildra.info@inbox.lv

Paldies ikvienam ziedotājam personīgi, kurš ir ieguldījis savu laiku, līdzekļus un sirdsdegsmi, lai sniegtu palīdzīgu roku tiem, kam tas visvairāk nepieciešams!

Ilūkstes un Daugavpils novada invalīdu biedrības “Ildra” valde