Dambretisti tikās Laucesē

30. jūnijā Lauceses pagasta sabiedriskajā centrā „Laucese” notika Lauceses un Tabores pagasta atklātā individuāla kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē, kurā piedalījās  26  dambretisti no Daugavpils novada un pilsētas, kā arī viesi no Viļāniem un Zarasu pilsētas.

Atklāšanas parādē dalībniekus sveica Lauceses un Tabores pagasta sporta darba   organizators Pjotrs Vasiļjevs.

Visi dalībnieki sacentās vienā grupā un uzvarētāji pa grupām tika noskaidroti pēc  izcīnītajiem punktiem kopējā konkurencē. Pēc nospēlētajām 7 spēļu kārtām pirmo vietu vīriešiem un piemiņas kausu  ar  5,5 punktiem no 7 iespējamiem izcīnīja  Sventes komandas dambretists Nikolajs Dmitrijevs.

Sudraba un bronzas medaļas izcīnīja Lietuvas dambretisti no Zarasu pilsētas Juozas Galvonas un Jonas Eskis ar izcīnītajiem 5 punktiem.

Dāmu konkurencē  1. vietu ar 4,5 punktiem un piemiņas kausu izcīnīja jaunā un talantīgā dambretiste  no Viļāniem Neļa Malahovska. Otro vietu un sudraba godalgu izcīnīja Kira Novičonoka no Kalkūnes pagasta un 3. vietu – sabiedriskā centra  „Laucese” vadītāja un sacensību saimniece Viktorija Kvetkovska.

Jauniešu konkurencē piemiņas kausu un zelta medaļu izcīnīja Daugavpils pilsētas  jaunais  dambretists Leonīds Murevičs, sudraba un bronzas godalgas izcīnīja  sventieši Ričards Petaško un Aleksandrs Bebris.

Dalībnieki pateicas organizatoriem par viesmīlību, lielisku sacensību organizāciju, garšīgajām kafijas pauzēm.