Fotokonkursa “Mans mīļākais mājdzīvnieks” rezultāti Maļinovas bibliotēkā

Nevienam nav noslēpums, ka  kaķi, suņi mūsu dzīvē un sirdī ieņem nozīmīgu vietu, tāpēc Maļinovas pagasta bibliotēkā no 7. oktobra attālināti tika izsludināts fotokonkurss “Mans mīļākais mājdzīvnieks”.

Pirmā kārta bija fotogrāfiju saņemšana un atlasīšana. Kopā saņemtas 85 fotogrāfijas no 14 dalībniekiem. No visām fotogrāfijām tika atlasītas 49 interesantākās par kurām tika balsots Facebook sociālajā tīklā.

Saskaitot balsis rezultāts ir šāds”:

  • 1.vieta suņu meitene ELLIJA – 66 balsis;
  • 2.vieta suņu puika ARČIJS – 49 balsis;
  • 3.vieta kaķēns MATROSKINS – 41 balss;
  • 4.vieta trusis KEKSA – 39 balsis;
  • 5.vieta kaķim OTELLO – 38 balsis.

Fotogrāfijas izgatavotas papīra formātā un sakārtotas fotoalbumā, kurš ir apskatāms Maļinovas pagasta bibliotēkā. Mūsu mīluļiem sagādātas nelielas pārsteiguma balviņas. Visiem konkursa dalībniekiem izsūtītas pateicības par piedalīšanos elektroniski.

Paldies visiem, kas ņēma dalību, kā arī par balsošanu un atbalstu.

Elvīra Kokina, Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja