Jauniešu motivācijas pēcpusdiena

Tu nezini, ko iesākt šajā dzīvē?! Tev liekas, ka dzīvei nav jēgas un viss, ko Tu vēlies ir gulēt gultā un neko nedarīt?! Tev ir idejas nākotnei, bet Tu nezini kā tās realizēt?! Uz visiem šiem un daudziem citiem Tevi interesējošiem jautājumiem centīsimies rast atbildi jauniešu motivācijas pēcpusdienā.

Marta sākumā aicinām jauniešus (un ne tikai), tikties ar spilgtām personībām un sava amata profesionāļiem, kuri spēja “atrast sevi” šajā dzīvē un nodarbojas ar to, kas dod gandarījumu sev un citiem. Kā viņiem tas izdevās – uz šo jautājumu labprāt sniegsim atbildi 1. martā plkst. 14.00 Naujenes kultūras centrā.

Ar Jums runāsies – Ivars Utināns (foto/video), Māris Susejs (režija), Rita Kočmarjova, Juris Šadurskis (JuRita mini ZOO).

Informējam, ka šīs aktivitātes laikā var tikt fotografēts un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268