Konkursa “Rudens krāšņums Augšdaugavā” rezultāti

Šī gada 15.oktobrī Špoģu un Naujenes Mūzikas un mākslas skolas piedalījās Augšdaugavas novada mākslas programmu vizuālās mākslas konkursā “RUDENS KRĀŠŅUMS AUGŠDAUGAVĀ”, ko rīkoja Ilūkstes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Ilūkstes pilsētas bērnu bibliotēku un Ilūkstes pilsētas administrāciju.

Konkursa pamatideja bija sekmēt bērnu valstiskās identitātes un patriotisma nostiprināšanos, radot audzēkņiem iespēju līdzdarboties sava novada kultūrvides veidošanā, kā arī savas apkārtējās vides/telpas padziļinātā izpētē, mācoties saskatīt tās unikālo un īpašo skaistumu, iesaistīt audzēkņus apkārtējās vides iepazīšanā un atpazīt sava novada dabas krāšņumu un vienreizību.

Darbus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija  Svetlana Trušele PIKC DDMV “Saules skola” pedagoģe, grafiķe, Sarmīte Bogdanoviča PIKC DDMV “Saules skola” pedagoģe, foto māksliniece, Vanda Rimša Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra direktore un Ilona Linarte- Ruža Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas direktore.

Konkursā godalgotas vietas ieguva Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi:

  • I. vieta Angelīna Gatiņa (skolotāja Anita Jasinska);
  • I. vieta Maksims Ivanovs (skolotāja Vita Kāpostiņa- Tuče);
  • II. vieta Adriāna Brakovska (skolotāja Anita Jasinska);
  • I. vieta Jekaterina Laskina (skolotāja Vita Kāpostiņa- Tuče);
  • III.vieta Alise Brakovska (skolotāja Anita Jasinska);
  • III. vieta Angelīna Ostrovska (skolotāja Anita Jasinska);
  • III. vieta Rodrigo Jaudzems (skolotāja Vita Kāpostiņa- Tuče);

Atzinības ieguva Renārs Matisāns, Maksims Petrovs, Einārs Juhņevičs, Nikolajs Obrazcovs, Annija Ozoliņa, Linda Rušeniece, Elīza Daniela Cīrule (skolotājas Anita Jasinska, Vita Kāpostiņa- Tuče).

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi:

  • 1. vieta Solvija Maskaļūne (skolotāja Anita Jasinska);
  • 1. vieta Katrīna Kuļikova (skolotāja Anita Jasinska);

Atzinības ieguva Martins Gaščuks, Arina Rudņeva (skolotāja Anita Jasinska).

Konkursa  darbu izstāde ir aplūkojama no 15. novembra līdz 10. decembrim Ilūkstes pilsētas bērnu bibliotēkā. Konkursa darbus varēs aplūkot arī Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolā.

Patiesi lepojamies ar mūsu audzēkņu un pedagogu sasniegumiem!