Kulinārā mantojuma telpā notika mērču pagatavošanas meistarklase

21. septembrī Vaboles kulinārā mantojuma telpā notika kārtējā meistarklase projekta LLI-337 “Radītu, lai paliktu” ietvaros. Šoreiz meistarklasi “Mērces” vadīja Ģeriņu ģimene. Apmeklētājiem bija iespēja piedalīties piecu dažādu mērču pagatavošanā. Saimniece atklāja noslēpumus, kā garšīgāk pasniegt svaigus dārzeņus, kā jaunos kartupeļus padarīt zeltainus un ar ķiploka garšu. Tad telpu piepildīja krāsnī sautētu dārzeņu mērce, gaļas mērce, kā arī zirnīšu un burkānu mērce. Latgale ir bagāta gan ar rudens veltēm, gan ar saimnieču prasmēm.

Nepalaidiet garām arī nākamās kulināro piedzīvojumu meistarklases un ņemiet līdzi draugus un kaimiņus.

11. oktobrī plkst. 14:00 Lielā oga – Ķirbis, 25. oktobrī plkst. 18:00 Latgales klimpas, komas un Lietuviešu cepelīni, 8. novembrī plkst. 18:00 Kāzu tortes. Vietu skaits ierobežots. Pieteikties līdz 7.oktobrim pa tālruni 25611544 (Jeļena) vai e-pastu jelena.zukova@dnkp.lv,  norādot savus kontaktdatus.

FOTOGALERIJA