Kvesta spēle “Citāda Masļeņica” Kalkūnē

Kalkūnes pagasta jaunatne sadarbībā ar Kalkūnes pagasta pārvaldi piedāvā aktīvi un neparasti sagaidīt Masļeņicas svētkus piedaloties Kvesta spēlē “Citāda Masļeņica” Kalkūnes pagastā. Piedalīties kvesta spēlē var divas dienas 12. un 13. martā Jums piemērotā laikā.

Kvesta spēles mērķis ir – izkustēties un pavadīt savu brīvo laiku dodoties dabā veicinot veselīga dzīvesveida popularizāciju Kalkūnes pagasta iedzīvotāju vidū. Piedalīties kvesta spēlē “Citāda Masļeņica” var ikviens – individuāli, komandā vienas mājsaimniecības ietvaros, vai arī divatā izmantojot 2+2 pamatprincipu ja neesat no vienas mājsaimniecības, nepārkāpjot valstī aktuālos epidemiologiskos ierobežojumus.

Kvesta spēles “Citāda Masļeņica” iekļauj sevī divus iesaistes veidus – Masļenicas leļļu meklēšanā vai Masļeņicas uzdevumu veikšanā.  Katrs spēles dalībnieks var sev izvēlēties tīkamāko spēles veidu vai piedalīties abos kvesta spēles veidos.  Reģistrēties kvesta spēlei “Citāda Masļeņica” lūdzam šeit: ej.uz/Citada_Maslenica2021

Masļenicas leļļu meklēšana

 Galvenais uzdevums ir – atrast Kalkūnes pagasta teritorijā visas 10 izvietotās Masļeņicas lelles. Katrai komandai atrodot katru no Masļeņicas lellēm ir obligāti jānofotografējās ar katru no tām (Jūs/komanda ar lelli), lai Mēs varētu redzēt, ka lelle tika atrasta. Kopā jābūt 10 komandas fotogrāfijām ar katru Masļeņicas lelli. Par katru atrasto Masļeņicas lelli Jūsu komanda saņems punktus. Veicot papildus Masļeņicas uzdevumus Jūsu komandai būs iespēja saņemt papildus punktus, līdz ar ko tikt pie vērtīgākām balvām. Kvesta spēles “Citāda Masļeņica” lelles var atrast: Randenē 4 lelles,  Kalkūne 3 lelles, Muitā 1 lelle, Birķineļos 2 lelles.

Masļeņicas uzdevumu veikšana

 “Masļeņicas uzdevumi” kvesta veids ietver sevī 10 Masļeņicas uzdevumu izpildi saistītu ar Masļeņicas tematiku. Uzdevumi tiks noslēpti Kalkūnes pagasta ciemos – Randenē, Birķineļos, Kalkūnē un Muitā. Uzdevumi pašiem būs jāatrod. Reģistrējoties spēlei ej.uz/Citada_Maslenica2021  sadaļā Kādā no kvesta “Citāda Masļeņica” spēles veidiem Jūs piedalīsieties?” atzīmējot atbildi Veikšu Masļeņicas uzdevumus” vai atbildi “Piedalīšos abos kvesta spēles veidos” Jums uz e-pastu tiks nosūtīts informatīvais materiāls ar norādēm kur Masļeņicas uzdevumi atrodas. Par katru pareizi izpildīto uzdevumu Jūs saņemsiet punktus. Komanda var saņemt papildpunktus piedaloties “Masļeņicas leļļu meklēšanā”.

Lai tiktu pie balvām visas komandas fotogrāfijas ar visām atrastajām Masļeņicas lellēm un veikto Masļeņicas uzdevumu atbildes ir jānosūta, vēlams vienā, e-pastā pasākuma organizētājiem uz e-pastu: kalkunes.pagasta.jaunatne@gmail.com . Jūsu foto un uzdevumu atbildes gaidīsim līdz 15. martam plkst.22.00. Ja vēlaties varat publicēt savas komandas rezultātus Kalkūnes pagasta jaunatnes lapā Facebook un Instagram. Balvas tiks pasniegtas sākot no 17. marta individuālā veidā. Sīkāku informāciju par kvesta spēli “Citāda Masļeņica” ir iespējams saņemt pa telefonu +371 27122115 Natālija Polovaja.

Piedaloties kvesta spēlē “Citāda Masļeņica” , lūdzam, neaizmirst par COVID-19 pandēmijas epidemioloģiskās drošības ierobežojumiem. Lietojiet sejas maskas, nepūlcējaties ar citām mājsaimniecībām, ievērojiet vismaz 2 metru distanci no citiem kvesta dalībniekiem.