Latvijas talcinieki aktīvākie pasaulē

Lielās talkas organizatori un vadītāji izsaka pateicību visiem, kas tajā piedalījās gan pavasarī, gan rudenī. Latvijas Lielās talkas aktivitātes tika atzīmētas starptautiski. No Pasaules talku kustības Latvijas talkas organizatori saņēmuši ziņu un balvu, ka 2020. gadā Latvija ir atzīta par valsti, kurā labiekārtošanas, sakopšanas un koku stādīšanas aktivitātēs piedalījies procentuāli vislielākais brīvprātīgo skaits pret kopējo iedzīvotāju skaitu!

Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme: “Lielās talkas vārdā sakām jums paldies par to, ka palīdzējāt mums sasniegt tik nozīmīgu rezultātu. Bez Jums tas nebūtu iespējams! Jūs esat mūsu galvenais atbalsts kā pavasara, tā arī rudens Lielajā talkā. Zinām, ka vienmēr varam paļauties uz jūsu degsmi ar kādu strādājat mūsu visu kopīgā mērķa labā.”

Pēc Lielās talkas vadītājas vārdiem, kopā ir iespējams pierādīt, ka pat grūtos apstākļos ir iespējams apvienot cilvēkus.

Lielā talka pērnā gada rudenī norisinājās 158 valstīs visa pasaulē. Latvijā ikgadējās talkas tiek organizētas jau 13 gadus.

Arī šogad Lielā talka būs zināms izaicinājums, bet neatkarīgi no tā, Lielajā talkā cilvēki atkal vienosies 24. aprīlī.

Ko talcinieki veica Daugavpils novadā?