Medumu pagasta jauniešu rosīgais pavasaris

Medumu jaunieši bija ļoti aktīvi šajā pavasarī. Bija daudz interesantu pasākumu, darbnīcu un spēļu.

Viens no pirmajiem un interesnatākajiem pavasara pasākumiem notika Sventes pagastā, kurā jaunieši piedalījās. Temats bija jautrs un grūts, tomēr visi sagatavojās un rezultātā klājās labi.

Kā arī tika labiekārtots rotaļu laukums un ciemata centrs izrotāts ar Lieldienu un pavasara dekorācijām, kurus jaunieši paši izgatavoja, izkrāsoja un izgrieza.

Medumu jauniešu centrā notika radošās Lieldienu darbnīcas skolēniem un jauniešiem. Tika sarūpētas brīnišķīgi skaistas dekorācijas istabai no viegli pieejamiem materiāliem.

Medumu jauniešiem patīk saldumu darbnīcas. Kopā tika pagatavotas garšīgas smalkmaizītes Lieldienām un skaisto pīrāgu māmiņām Mātes dienā.

Pavasara beigās jaunieši piedalījās intelektuālajā spēlē, kura pagāja veiksmīgi. Spēle bija aizraujoša un diezgan grūta, tomēr izdevās izcīnīt otro vietu.

Jauniešu pavasara projekts “Mācies. Dari. Atpūties.” pagāja radoši. Sākusies vasara, kas arī nāk ar savām aktivitātēm. Saskaņā ar jauno projektu Meumu jaunieši izgatavos dārza spēles, kas tiks izmantotas novada pasākumos un svētkos.