Militārās tehnikas pārvietošanās pa Daugavpils novada un pilsētas ceļiem

27. un 28. martā, apmācības procesa ietvaros poligonā Meža Mackeviči, ir paredzēta Zemessardzes 34. Kājnieku bataljona militārās tehnikas pārvietošanās pa Daugavpils pilsētas un Daugavpils novada teritoriju koplietošanas ceļiem, virzienā no ZS 34. Kājnieku bataljona uz poligonu Meža Mackeviči un atpakaļ.

27. – 28. martā plānota sešriteņu mototehnikas un kāpurķēžu tehnikas vienību pārvietošanās. Kāpurķēžu tehnika ir aprīkota ar gumijas kāpurķēdēm un postījumus ceļu segumam tas nenodarīs.

Lai neradītu civilā transporta sastrēgumus uz galvenajiem ceļiem un neērtības civiliedzīvotājiem, ir paredzēts izmantot zemas intensitātes pārvietošanās maršrutus: Vaļņu iela – Cēsu iela – Liepziedu iela – Plotičku iela – meža masīvs – poligons Meža Mackeviči.

Pārvietošanās laikā personāls ievēros noteiktos ceļu satiksmes noteikumus, pārvietojoties par apdzīvoto vietu teritoriju ceļiem, transporta kolonnu pavadīs transports vai kolonnā būs transports, kurš aprīkots ar oranžām bākugunīm.