Naujenes Kultūras centrā kaķīšu bums

23. martā Naujenes Kultūras centrā notika gāzbetona kaķu veidošanas darbnīca kopā ar amatu meistaru Valdi Grebežu.

Darbnīcas sākumā apmeklētājiem bija iespēja vērot mākslinieku Valdi darbībā. Tika rādīts, kā izveidot kaķa siluetu no gāzbetona bloka, kā nolīdzināt zāģēšanas procesā izveidoto nelīdzeno virsmu, ar ko un kā noklāt kaķi pirms krāsošanas un kā izgrebt sev tīkamo kaķa purniņu. Mākslinieks izstāstīja, ka kaķīši var būt gan kā interjera dekors, gan arī piemājas dārziņa dekora elementi.

Protams, katram darbnīcas dalībniekam Valdis Grebežs bija izveidojis kaķa siluetu, kuru katrs apmeklētājs noslīpēja ar smilšpapīra palīdzību, gruntēja un krāsoja katrs sev tīkamā krāsā.

Pēc dažu stundu aizraujoša darba Naujenes Kultūras nams bija piepildīts ar krāsainiem maziem un lieliem kaķīšiem.

Paldies amatu meistaram Valdim Grebežam un visiem darbnīcas apmeklētājiem.