Naujenes Novadpētniecības muzejs atsācis apmeklētāju pieņemšanu

Valdība 1. jūnija sēdē lēma individuāliem apmeklējumiem atvērt bibliotēkas un muzejus.  Naujenes Novadpētniecības muzeja ekspozīcija “Slutišķu vecticībnieku lauku sēta” darbu atsāka 4. jūnijā, savukārt Naujenes Novadpētniecības muzeja ekspozīcijas Skolas ielā 1, Naujenē individuāliem apmeklētājiem pieejama no 5. jūnija.

Muzejs varēs uzņemt vien individuāli – 1 persona vai vienā mājsaimniecībā dzīvojošie. Tiks  nodrošināta apmeklētāju vienvirziena plūsma. Muzeja apmeklētājiem telpās ir jālieto mutes un deguna aizsegs.

Apmeklētāju ievērībai:

  • Naujenes Novadpētniecības muzeja pamatēkas ekspozīcijās un izstādēs vienlaikus var atrasties 13 apmeklētāji. Etnogrāfijas ekspozīcijā „Turīga zemnieka istaba” un “Podnieku tradīcijas Daugavpils novadā” – 1 individuāls apmeklētājs vai 1 mājsaimniecības pārstāvji. Ārpus ēkām, muzeja teritorijā, var atrasties 25 cilvēki;
  • Etnogrāfijas ekspozīcijās „Slutišķu vecticībnieku māja” un „Zirgvilkmes darbarīki Daugavpils novadā” – 1 individuāls apmeklētājs vai 1 mājsaimniecības pārstāvji. „Slutišķu vecticībnieku lauku sētas” teritorijā – 10 apmeklētāji sētas pagalmā (ar žogu norobežotā sētas teritorijā) vai 25 apmeklētāji muzeja teritorijā;

Lūdzam iepriekš pieteikt apmeklējumus pa tālruņiem:

„Slutišķu vecticībnieku lauku sēta” +371 25611268

Naujenes Novadpētniecības muzejs  +371 26532508  vai   +371 65471321