Notiks svētku koncerts veltīts Medumu ciema svētkiem

Aicinām š.g. 20. septembrī plkst. 14:00 Medumu pagasta Tautas nama zālē apmeklēt Medumu ciema svētku koncertu “Mūsu mājās”.

Jūs sagaida izklaidējoša programma ar pasākuma vadītāju un viesiem, uzstāšanās no vietējiem iedzīvotājiem un amatiermākslas kolektīviem, kā arī atsevišķi individuāli priekšnesumi ar ģitāru, klavierēm un flamenko deju.

Šogad arī izcelsim atsevišķus Medumu pagasta iedzīvotājus par viņu ikdienas sasniegumiem un iepazīsimies ar jaunajiem pagasta iedzīvotājiem.

Šogad Medumu ciema svētki notiks mazlietiņ savādāk COVID-19 dēļ, jo joprojām, lai saglabātu savu un viena otra veselību, kā arī veicinātu to, lai ierobežojumi ātrāk tiktu atcelti, pasākumam jānotiek maksimāli ievērojot visus lūgtos drošības nolūkus.

Tāpēc lūdzam ievērot visus ieteikumus arī šajā pasākumā.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotogrāfēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti ievietošanai dnd.lv, medumi.lv, facebook.com/medumuTN

Tālrunis un e-pasts uzziņām:
20429281
tautas.nams@medumi.lv
Elizabete Poddubnova