Novada pašvaldības darbinieku vasaras sporta un atpūtas svētki (papildināts)

7. jūnijā Višķu stadionā notika Daugavpils novada pašvaldības darbinieku vasaras sporta un atpūtas svētki. Sacensības organizēja un vadīja novada Sporta nodaļa kopā ar Višķu pagasta pārvaldi un aģentūru “Taka” projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros. Kopā svētkos piedalījās 20 komandas. Rezultātu kopvērtējumā 3. vietu ieguva Biķernieku pagasta komanda, 2. vietu – mājinieki Višķi un 1. vietu godam izcīnīja – Naujenes pagasta komanda! Apsveicam dalībniekus un uzvarētājus! Olimpiskajā sešiniekā iekļuva Sventes pagasta komanda, novada domes deputātu komanda un kalupieši.

Sacensības tika organizētas 8 sporta veidos, kā arī vadītāju trīscīņā.

Frīsbija metienos mērķī trāpīgākie bija pārstāvji no Višķu, Naujenes, Demenes, Sventes un apvienotās deputātu komandas. Kopvērtējumā pirmo vietu frīsbija metienos ieguva Višķu pagasta komanda.

Braukšanā ar velosipēdu dalībniekiem bija jānobrauc 20 m distance, taču uzvarēt varēja ne ātrākais distances mērotājs, bet gan lēnākais, savukārt par katru pieskārienu zemei ar kāju draudēja 5 sekunžu sods. Visveiksmīgākās šajā sporta veidā bija Biķernieku pagasta komandas pārstāvji, aiz sevis atstājot Sventes un Kalupes pagasta komandas.

Komandu sporta veidā, braukšanā ar automašīnu, kurā piedalījās 6 dalībnieki – vadītājs, stūrmanis un četri stūmēji, uzvaras laurus plūca sventieši, otrajā vietā ierindojās Medumu pagasta komandas dalībnieki, savukārt trešajā – Vaboles pagasta komanda.

Sekojošā sporta veidā, braukšanā ar katamarānu, labākos rezultātus uzrādīja mājinieku komandas – Višķi un Višķu Sociālās aprūpes centra komanda, vien trešajā vietā aiz sevis atstājot Kalupes pagasta komandas ekipāžu.

Badmintonā, cīnoties savā starpā pa diviem pārstāvjiem no katras komandas, uzvarēja Vaboles pagasta spēlētāji, otrajā vietā – Naujenes pagasta badmintonisti, savukārt trešajā – deputātu komandas pārstāvji.

Pārvietošanās burtā ātrākie bija Kalupes, Višķu un deputātu komandas veiklie.

Bumbiņu lasīšanā, kur vienam dalībniekam aizsietām acīm uz laiku bija jālasa pa zemi izmētātās bumbiņas un otram jākomentē, bet tad jāmainās vietām, ātrākie lasītāji un precizākie komentētāji bija no Naujenes pagasta komandas, apvienotās novada domes komandas un Ambeļiem.

Komandu stafetē, kas parasti ir visaizrautīgākā sacensību disciplīna un pierāda komandas saliedētību, uzvarēja Sventes pagasta komandas dalībnieki, otrajā vietā – Sociālās palīdzības centra “Pīlādzis” komanda, savukārt trešajā – Naujenes pagasta komanda.

Vadītāju trīscīņā, kas ietvēra sevī portfeļa mešanu horizontālajā mērķī, frīsbija metienus un minigolfu, spēcīgākie, trāpīgākie un veiksmīgākie bija trīs pirmo vietu ieguvēji. Pirmajā vietā – Andrejs Repins no Špoģu Mūzikas un mākslas komandas, otrajā – Jānis Proms no Višķu pagasta komandas, savukārt trešajā vietā – novada domes komandas pārstāvis Ivars Smans.

FOTOGALERIJA