Novada svarbumbu cēlāji startēja Eiropas čempionātā U16/ U18

No 21. līdz 23. jūlijam Īrijas pilsētā Veksfordā notika Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā jauniešiem U-16 un U-18 vecuma grupās. Ar lieliskiem panākumiem startēja Latvijas komandas sportisti, kas komandu kopvērtējumā izcīnīja otro vietu uzreiz aiz spēcīgās Krievijas komandas.

Latviju pārstāvēja Daugavpils Būvniecības tehnikuma/ Daugavpils novada audzēkņi Deniss Klačkovs, Iļja Vaņkovs, Iļja Paņutins, Aleksandrs Semjonovs un Maksims Škabrovs, ko šīm sacensībām bija labi sagatavojis viņu treneris Ivans Gaļašs. Kopumā sportisti ieguva 6 sudraba un 4 bronzas medaļas.

Rezultāti:

Deniss Klačkovs (svara kategorija 58.kg) – bronza klasiskajā divcīņā un bronza garajā ciklā.

Maksims Škabrovs (sv.k. 63.kg) – sudrabs klasiskajā divcīņā, sudrabs – garajā ciklā.

Iļja Paņutins (sv.k.68.kg) – sudrabs klasiskajā divcīņā, bronza garajā ciklā.

Aleksandrs Semjonovs (sv.k.73.kg) – sudrabs klasiskajā divcīņā, sudrabs garajā ciklā.

Iļja Vaņkovs (sv.k. 85.kg) – bronza klasiskajā divcīņā, sudrabs garajā ciklā.

Pati skatāmākā un emocionālākā sacensību programmas daļa bija stafete,  kur mūsējie palika 3.vietā, piekāpjoties Krievijai (1.v.) un Ukrainai (2.v.)