Par Kalupes pamatskolas direktori iecelta Irēna Mukāne

Novada domes sēdē par Kalupes pamatskolas direktori iecelta Irēna Mukāne. Novada domes sēdē izpilddirektore Vanda Kezika ziņoja, ka tika saņemts Izglītības un zinātnes ministrijas atzinums un saskaņojums par Irēnas Mukānes kandidatūru Kalupes pamatskolas direktora amatam. Uz direktora amatu tika izsludināts konkurss, kurā Irēna Mukāne uzvarēja.

Irēna Mukāne ir Kalupes pamatskolas absolvente, kas Daugavpils Pedagoģiskajā Universitātē ieguvusi krievu valodas un literatūras un latviešu valodas skolotāja kvalifikāciju, kā arī maģistra grādu latviešu valodas apakšnozarē. Irēna Mukāne Kalupes pamatskolā strādā kopš 1985. gada par latviešu valodas un literatūras skolotāju, savukārt kopš 1999. gada – arī Kalupes pamatskolas direktora vietnieci izglītības jomā.