Rolanda Kļavinska kārtējā uzvara

1.decembrī kļuva zināmi Starptautiskā izpildītājmākslinieku konkursa Music Box (Lielbritānija) rezultāti – Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēknis Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova) kļuva par 2.prēmijas laureātu un tika izvirzīts konkursa finālam.

Laikā, kad visa pasaule cieš no pandēmijas izraisītajām sekām un zudusi iespēja, klātienē apmeklējot dažādus kultūras pasākumus, paplašināt savu profesionālo redzesloku, par lielisku skolotāju un audzēkņu motivētāju kļūst piedalīšanās attālināti organizētajos konkursos. Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēknim Rolandam Kļavinskim šis jau ir trešais veiksmīgais mēģinājums pārbaudīt savus spēkus starptautiskā līmenī (iepriekš izdevies kļūt pat 1. vietu ieguvēju konkursos Lietuvā un Ukrainā).

Music Box ir starptautiskais izpildītājmākslinieku konkurss, kas ik gadu pulcina talantīgus izpildītājmāksliniekus no visas pasaules. Konkursu organizē starptautiskais izpildītājmākslinieku producētāju centrs Fiestalonia International (Lielbritānija) un vadošākais Starptautisko konkursu organizētājs Eiropā Fiestalonia Milenio (Spānija). Konkurss notiek divās kārtās. Pēc konkursa pirmās kārtas starptautiskā žūrija atlasa labākos izpildītājmāksliniekus, kas turpinās cīņu otrajā kārtā, savukārt uzvara konkursa finālā nesīs konkursantiem iespēju piedalīties klātienē vienā no prestižākajiem konkursiem Sea Sun Festival Spānijā 2021. gadā. Konkursa žūrijas sastāvā vadošākie kultūras darbinieki: mūziķi izpildītājmākslinieki, komponisti, mūzikas kritiķi un producētāji no Spānijas, Itālijas, Lielbritānijas, Krievijas un ASV.

Pateicamies par drosmi un uzcītību, gatavojoties nopietniem pārbaudījumiem Rolandam, vēlam veiksmi konkursa finālā!