Rolanda Kļavinska un Annas Grigorjevas panākumi starptautiskajā konkursā Kazaņā

15. – 20. februārī Kazaņā (Tatarstāna, Krievija) attālināti norisinājās Starptautiskais tautas instrumentu izpildītāju konkurss „Solo Folk”. Šajā konkursā tika aicināti piedalīties plašas vecuma amplitūdas mūziķi: kā paši mazākie (5 – 6 gadus jauni)  tautas instrumentu spēlētāji, tā arī pieredzes bagātākie (bez vecuma ierobežojuma) skatuves mākslinieki.

Vairāk nekā 500 dažāda vecuma dalībnieku no 61 Krievijas reģiona, kā arī no Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Latvijas, Kirgizstānas, Moldovas, Bulgārijas un citām valstīm cīnījās par laureātu un diplomandu tituliem. Lepojamies, ka savā vecuma kategorijā par I pakāpes laureātu kļuva Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova). Priecājamies arī par mūsu skolas pedagoģes Annas Grigorjevas panākumiem, kura kā mūziķis izpildītājs piedalījās konkursā un ieguva I pakāpes laureātes titulu.

Lai ir drosme arī turpmāk paļauties dažāda veida izaicinājumiem profesionālajā jomā!