Slēpošanas bāze “Egļukalns” atklāja ziemas sezonu

12. decembrī slēpošanas bāze “Egļukalns” atklāja ziemas sezonu. Pašlaik ar sniegu ir noklāts 4/5 sarkanās trases. Diemžēl Ģimenes trase un Tūbinga trase nestrādās un nebūs pieejami instruktoru pakalpojumi. Pirmajā darba dienā slēpošanas bāzes kolektīvs gaida pieredzējušus slēpotājus un snovbordistus. Slēpotāju skaits uz trases ir strikti ierobežots.

Darba laiks: darbadienās no plkst. 12.00 līdz 21.00.

Svarīga informācija!

Sezonas sākumā nestrādās bankas karšu termināli, tāpēc visi ir laipni lūgti paņemt sev līdzi skaidru naudu. Sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī, EGĻUKALNĀ ir ieviesti papildus drošības noteikumi.

Noteikumi iekštelpās:

1) Nomas telpās un kafejnīcā vienlaikus var atrasties tikai 2 cilvēki, obligāti jābūt uzvilktām sejas maskām un jāievēro 2 metru distance.
2) Kafejnīcā var atrasties tikai tie klienti, kas veic pasūtījumu vai gaida savu pasūtījumu. Pēc sava pasūtījuma saņemšanas cilvēkam ir jāpamet kafejnīcas telpas, ievērojot distancēšanās noteikumus.
3) Kafejnīcā būs pieejami tikai sasildošie bezalkoholiskie dzērieni (kafija, kakao), kā arī uzkodas (cepumi, šokolādes batoniņi, čipsi, hotdogi).
4) Paēst un padzert varēs pie sevis mašīnā vai pie speciāli tam atvēlētiem galdiņiem svaigā gaisā. Obligāti ir jāievēro distancēšanās noteikumi.

Noteikumi uz trases:

1) Obligāti ir jāievēro distance starp klientiem ne mazāk kā 2 metri, gan pirms došanās no kalna ar slēpēm, gan rindā uz pacēlāju.
2) Vienlaikus uz trases var atrasties 40 cilvēki.

Avots: https://ieej.lv/VM8mG