Špoģu MMS vokāli instrumentālais ansamblis atgriezās no konkursa „No baroka līdz rokam” fināla

24. martā Latvijas Universitātē notika Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāla – konkursa „No baroka līdz rokam” fināls, kurā piedalījās kolektīvi, kas ieguva augstākos vērtējumus konkursa kultūrvēsturisko novadu kārtās un tika izvirzīti dalībai fināla konkursā. Latgales reģionu vokāli instrumentālo ansambļu grupā pārstāvēja Špoģu Mūzikas un mākslas skolas vokāli instrumentālais ansamblis „Bulta”(vadītājs Viktors Ļeonovičs). Grupas dalībnieki guva milzīgu pieredzi – būdami paši jaunākie savā grupā, uzstājās un godam pārstāvēja savu skolu, Daugavpils novadu un Latgales reģionu labāko un pieredzes bagātāko Latvijas kolektīvu vidū. Apsveicam kolektīvu un tā vadītāju ar II pakāpes Diploma iegūšanu!