Vaboles seniori svinēja rudens svētkus

26.septembrī Vaboles kultūras namā tika aicināti pagasta seniori un cilvēki ar invaliditāti satikties un svinēt rudens svētkus “Lapu zeltā”. Visi apmeklētāji tika lūgti nākt ar ziedu pušķi un piedalīties izstādē  “Rudens ziedi ….”.

Svētkus priecēja mūziķis Aldis Kise, kopā ar mūziķi tika dziedātas līdzi tautā zināmas dziesmas, kādā jaukā dejā tika iekustinātas kājas, un visiem bija svētku noskaņa sirdī un smaids sejā. Pasākuma laikā tika sumināti seniori jubilāri, pasniegti ziedi, izteikta pateicība pasākuma apmeklētājiem par atnestajiem ziediem. Svētkus kuplināt bija ielūgtas Ilūkstes novada Bebrenas pagasta deju grupa “Rudzupuķes”, kuras arī sniedza nelielu koncertu. Laba vēlējumus svētkos  teica Vaboles pagasta pārvaldes vadītāja Aina Pabērza, Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska, Daugavpils novada Sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova un Daugavpils novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Valentīna Skrinda.

Informāciju sagatavojusi:
Valentīna Skrinda