Ziemassvētku dāvanas no Daugavpils novada uzņēmējiem, mājražotājiem un saimniecībām

Klāt svētku gaidīšanas laiks, nu jau iedegta pirmā svecīte adventes vainagā. Visi vēlamies iepriecināt savus mīļos, tuviniekus, draugus, kolēģus ar labu vārdu, labu darbu, smaidu, sirsnību un, protams, kādu jauku dāvanu.

Daugavpils novada mājražotāji un uzņēmēji piedāvā dažādus lauku gardumus, medu, ābolus, ābolu sulu, mājas vīnu, garšvielas, tējas, suvenīrus, izstrādājumus no lavandas un roku darba pinumus, adījumus, kā arī dāvanu kartes. Noderīgu informāciju var atrast mājaslapā www.razotsdaugavpilsnovada.lv

Kokaudzētava “Sēlija” Laucesas pagastā piedāvā Šmakovkas (latgaliešu tradicionālais stiprais alkoholiskais dzēriens), dažādu ogu un augļu vīnu, kā arī sulu iegādi. Ir pieejama arī produkcijas piegāde. Kontaktinformācija: +37129456474, +37129678562, info@selijasdarzi.lv, mājas lapa: www.selijasdarzi.lv.

Inas Vaikules darbnīcā “Pītenis” Naujenes pagastā var iegādāties daudzveidīgus un kvalitatīvus pītos izstrādājumus, traukus, suvenīrus no kārklu klūgām un sloksnītēm, no ekoloģiski tīra materiāla. Māksliniece piedāvā arī plašu ar rokām adītu zeķu sortimentu. Līdzās latviešu etnogrāfiskajos adījumos darinātām zeķēm “Pītenis” piedāvā mūsdienīgus dizainus un jaunākās modes tendences – mežģiņadījuma zeķes. Preces var tikt nosūtītas attālināti, izmantojot pakomātu.
Kontaktinformācija: +371 29358096, inavaikule@inbox.lv, facebook.com/pitenis.lv, www.pitenis.mozello.lv.

Osvalds Skromāns nodarbojas ar klūgu pīšanu jau vairāk kā 20 gadus un piedāvā ideālas dāvanas tiem, kuriem patīk īsts roku darbs no dabīgiem un ekoloģiski tīriem materiāliem. Šie izstrādājumi labi iederas jebkurā mājā vai dzīvoklī, un tiem ir dažādas pielietojuma iespējas. Dāvanas var tikt nosūtītas attālināti, izmantojot pakomātu. Kontaktinformācija: +371 29 673 725, osvalds28@inbox.lv.

Viktors Petaško “Viksdeko” Sventes pagastā izgatavo ļoti skaistus un ekskluzīvus rotājumus un dekorus no putuplasta. Pamatprodukti ir Jaungada rotājumi, sagataves vaļaspriekam, burti, cipari, galda spēles, dekoratīvo formu izgatavošana svinīgiem pasākumiem u.c.  Preces var tikt nosūtītas attālināti ar pakomātu starpniecību. Kontaktinformācija: +371 28228788, viks.deko@gmail.com, www.viksdeko.lv.

Uzņēmums “ZIJ” Laucesas pagastā nodarbojas ar suvenīru un dāvanu izgatavošanu savām rokām, izmantojot vietējos produktus. Tiek piedāvāts plašs sortiments aromātisko lavandas maisiņu un miega spilventiņu, kuri iepriecinās ar patīkamu aromātu istabā, skapī vai automašīnā. Preces var tikt nosūtītas attālināti, izmantojot pakomātu.   Kontaktinformācija: +371 26 109 435, janakezika@inbox.lv, facebook.com/violet.gifts.latvia

Daugavpils novada uzņēmējs Ilmārs Lociks šogad ir sagatavojis Ziemssvētku apsveikuma dāvanu kartes. Šīs dāvanu kartes ir iespējams pasūtīt uz jebkādu summu. Tās var iegūt gan digitāli, gan ar Omniva starpniecību pa visu Latviju. Tās varēs izmantot visa ģimene, kādā no uzņēmēja piedāvātajiem pakalpojumiem: brīvdienu mājas, pirtis, kubli, melnā pirts, kempinga mājiņas, kemperu vietas, telts vietas, laivu noma, plostu noma, SUP dēļu noma u.c. Dāvanu kartes var personalizēt! Sīkāka informācija, zvanot pa tālr.: +371 24662655, facebook.com/Daugavaslokos, www.gribulaivot.lv, www.plostilatgale.lv,

Zemnieku saimniecība “Kļavas” Vaboles pagastā, mākslinieks Varis Vilcāns piedāvā dažādus koka izstrādājumus, dekora elementus, suvenīrus un dāvanas. Preces var tiks izsūtītas, izmantojot pakomātu. Kontaktinformācija: +371 26 197 260, vilkssirmais@inbox.lv.

Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA” novēl visiem mierīgu, gaišu un piesātinātu svētku gaidīšanas laiku!