Aicinām balsot par fotogrāfijām akcijā „Latvijas ainava”

Gaidot Latvijas 103. dzimšanas dienu, Augšdaugavas novada Kultūras centrs „Vārpa” aicināja iesūtīt vienu fotogrāfiju – Latvijas ainavu jebkurā gadalaikā. Ideja rīkot akciju radās pateicoties tam, ka 2021. gadā Latvijas kultūras kanons tika papildināts ar sadaļu „Ainavas”, iekļaujot astoņas mūsu zemes skaistumu un daudzveidību apliecinošas ainavas.

Akcijai atsaucās četrdesmit septiņi dalībnieki. To vidū ir gan pieredzējuši fotogrāfi, gan bērni un jaunieši, kas tikko sāk iemēģināt roku un aci foto kadru ķeršanā. Iesūtītās fotogrāfijas lielākoties ir tapušas, jūsmojot par dabu Augšdaugavas novadā, taču tāpat galerijā ir redzamas ainavas no Balvu, Daugavpils, Krāslavas, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Siguldas, Ventspils un Zilupes puses.

Aicinām ielūkoties Augšdaugavas novada Kultūras centra „Vārpa” sociālā tīkla facebook profilā un balsot par sev tīkamām ainavām/fotogrāfijām. Trīs akcijas dalībnieki, kuru darbi līdz novembra beigām būs saņēmuši visvairāk pozitīvo emociju zīmju (īkšķis, smaids, sirsniņa), saņems patriotisku velti.