Atklāta Ivara Utināna fotogrāfiju izstāde

Naujenes Kultūras centrā notika Ivara Utināna fotogrāfiju izstādes “NO BALTIJAS JŪRAS KRASTIEM LĪDZ TATRU KALNIEM” atklāšana.

Vai ir kāda vieta, kas Jūs iedvesmo, aizrauj un esot tur Jums rodas vēlme veidot, sacerēt, zīmēt, sapņot…un Jūs izjūtat īstu laimes sajūtu? Tad, lūk, fotogrāfam Ivaram Utinānam šādas vietas ir gandrīz viss ko viņš savā dzīves ceļā sastop, iemūžina un tad šīs fotogrāfijas un video, kā iedvesmas avotus piedāvā citiem.

Naujenes kultūras centrā 6. februāra vakarā notika fotogrāfa Ivara Utināna izstādes atklāšana, kuras laikā fotogrāfs stāstīja par to kā tapa šīs fotogrāfijas, par tehnikas iespējām mūsdienās un labprāt atbildēja uz klātesošo jautājumiem. Ieskatam piedāvājam nelielu foto atskaiti un aicinām arī Jūs “apceļot” Baltijas jūras krastus un Tatru kalnu burvību.

Izstāde apskatāma līdz 06.03.2019.

Paldies par atbalstu izstādes tapšanā Daugavpils Poļu kultūras centram.

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268